Felipe Melo Dönüyor mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Dönüyor mu?

Cenk Ergün: "Alex Telles'in bonservisinde indirime gitmemiz için Felipe Melo'nun Galatasaray'a döneceğine ilişkin iddialar doğru değil."
Cenk Ergün: "Telles’in 8,5 M €'luk bir satın alma opsiyonu bulunuyor. Şu an Inter dışında birden fazla takımla daha görüşmelerimiz sürüyor."
Cenk Ergün: "Melo takıma geri dönebilir mi gerçekten bilmiyorum çünkü gelecekle ilgili henüz bir planlama yapmış değiliz." (FC Inter News)

Cenk Ergün: "Alex Telles'in bonservisinde indirime gitmemiz için Felipe Melo'nun Galatasaray'a döneceğine ilişkin iddialar doğru değil."
Cenk Ergün: "Telles’in 8,5 M €'luk bir satın alma opsiyonu bulunuyor. Şu an Inter dışında birden fazla takımla daha görüşmelerimiz sürüyor."
Cenk Ergün: "Melo takıma geri dönebilir mi gerçekten bilmiyorum çünkü gelecekle ilgili henüz bir planlama yapmış değiliz." (FC Inter News)

Seçim olur ve Ünal Aysal yeniden başkan seçilirse Melo'yu alır getirir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

:005: allahin hiyari seni :005:

Devre arasında gelse olabilirdi, en azından yarım sezonluk bir katkısı olurdu ama seneye de iyice yaşlanıp düşecek artık. Başarısız bir 2. dönem olur. Bu arada devre arası gelebilir miydi? Yoksa kurallara göre mümkün değil miydi?

Üst Alt