Felipe Melo: "Futbolu Palmeiras ya da Galatasaray'da bırakmak istiyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav Meloyu ben de severim ama Türkiyede bu Volkan kalsın, Emre gelsin bizim taraftar Melo gelsin işte olay çıkartır kafası ne ben anlamıyorum bu adamlar sıkıntı çıkarsa 3 puan filan mı verecekler bize ceza yerine anlamıyorum. Muğdat'ta kalsın o zaman Jailson'u kovaladı galiba sayesinde 1 puan kazandık 2 puan kaybetmek yerine.

Yav Meloyu ben de severim ama Türkiyede bu Volkan kalsın, Emre gelsin bizim taraftar Melo gelsin işte olay çıkartır kafası ne ben anlamıyorum bu adamlar sıkıntı çıkarsa 3 puan filan mı verecekler bize ceza yerine anlamıyorum. Muğdat'ta kalsın o zaman Jailson'u kovaladı galiba sayesinde 1 puan kazandık 2 puan kaybetmek yerine.

Futbolumuz neden gelismiyor, cevabini vermişsin renktas. Avrupada neden is yapamiyoruz guzel ozetlemissin.

Kutlarim

Yabancı sınırı problemi olmasa gelmesini isterdim ama şu an almak mantıktan ziyade duygusal bir yaklaşım olur o yüzden bulaşmayalım.

Üst Alt