Felipe Melo "Gitmesin" Diyenler Buraya - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo "Gitmesin" Diyenler Buraya

Cevap: Felipe Melo "gitmesin" Diyenler Buraya

Melo nun gidecek olması kadroyu bozmak mı yahu

Alper'i alırsın, Melo gider

Muslera'yı satarsın daha düşük maliyetli bir adam alırsın, Sinan Bolat mesela

Eboue, Ujfa, Elmander kalır. İnan kalır, yerliler zaten kalır

Ama biz CL ye gidemezsek Melo KAAAALMAAAAAZZZZ.

Alper = Yigit.. koca bi balon.. boyle topcular bizde bisey yapamaz.. hem 5 milyona alperi alacagima.. 7-8e Meloyu alirim..

Melo içten davranmıyor diye ben de düşünüyorum neyse

Oktay düşmanlık yok yahu. Ben CL ye gidememe, men yeme ihtimalimiz varken nasıl transfer düşünülebiliyor onu anlamıyorum be olum

Yoksa sadece melo değil, Berba, Töre, Hamit vallahi hiç biri umurumda değil

Zaten men almazsak hepsi gelecek, Melo da gitmeyecek buna eminim

Fener Avrupa'ya gitmeyeceğini bile bile Sow'u alabiliyor.Biz niye Ş.ligi gruplarına direk katılacakken Melo'yu almayalım?Üstelik bu saatten sonra Melo'nun yerine alınabilecek her oyuncu soru işaretiyken.

hadi avrupayı atla parası hoş adamın aldığı parayı biliyorsundur umarım

Bir kac sayfa öncesinde yazdim... Biliyorum. Yüksek bir maliyet ve bunu her iki taraftan güzellik yaparak bir orta yer bulunmasi gerektigine inananlardanim. Su 10 sene icerisinde o bölgeye transfer edilenlerin ve dikis tutturamayanlarin ismini saysam arti maliyetlerini toplasam, sende Melonun kalmasindan yana olursun, emin ol :)

"Alinti" ile cevap yazdigim yorumda arkadas Melonun Galatasarayi avrupaya gidemedigi taktirde istemeyecegini savundugu icin yazdim, yani konu ayri...

Melo içten davranmıyor diye ben de düşünüyorum neyse

Oktay düşmanlık yok yahu. Ben CL ye gidememe, men yeme ihtimalimiz varken nasıl transfer düşünülebiliyor onu anlamıyorum be olum

Yoksa sadece melo değil, Berba, Töre, Hamit vallahi hiç biri umurumda değil

Zaten men almazsak hepsi gelecek, Melo da gitmeyecek buna eminim

melo alinsin transfer kAPAtilsin o derece ben degilim dusman diyen yigit riza abi :D

suraya bi anket ekleyinde oy kullanalim.. sandiga gidelim canim istedi..

Bir kac sayfa öncesinde yazdim... Biliyorum. Yüksek bir maliyet ve bunu her iki taraftan güzellik yaparak bir orta yer bulunmasi gerektigine inananlardanim. Su 10 sene icerisinde o bölgeye transfer edilenlerin ve dikis tutturamayanlarin ismini saysam arti maliyetlerini toplasam, sende Melonun kalmasindan yana olursun, emin ol :)

"Alinti" ile cevap yazdigim yorumda arkadas Melonun Galatasarayi avrupaya gidemedigi taktirde istemeyecegini savundugu icin yazdim, yani konu ayri...

Avrupa kupalarına katılamama olayı için istemeyenler hariç başka bahane uydurmasın kimse. Maliyet maliyet diyenlerin sözleri çok garip. İşe yaramayan adamlara harcadığımız paralar. Riera+Sercan+Yiğit=10 milyon euro. Hangisi daha büyük maliyet?

Sorun da orada zaten; biz Şampiyonlar ligine direkt katılacaksak, Melo'yu alalım Kaka'yı alalım Diarra'yı alalım vs. vs. hiç farketmez,çünkü getirisi olacak.

Ama şu an hiç bir şey belli değil,tabi ki katılacak isek alalım Melo'yu. Ama bu karanlık tablo hiç düzelmezse Melo lüks,Melo her şeye rağmen bizi ister mi böyle bir durumda,bunun gibi bir sürü soru ve sorun.

Diğer konuya gelince FB Sow'u almak zorundaydı. FB'nin durumundaki her takım bunu yapardı. Böyle bir karar alınsın mesela, TFF inat etsin x sene yurtdışına çıkamayalım topluca,Sow kalacak mı sanıyorsunuz; bavulu her an gitmek için hazırdır bile. Şu an herkes sonuçları bekliyor,sadece biz değil.

Fener Avrupa'ya gitmeyeceğini bile bile Sow'u alabiliyor.Biz niye Ş.ligi gruplarına direk katılacakken Melo'yu almayalım?Üstelik bu saatten sonra Melo'nun yerine alınabilecek her oyuncu soru işaretiyken.

ne kadar seviyoruz dimi abartmayı...

Riera 3,5 bonservis + Sercan 3 bonservis + 3/3,5 yigit bonservis.. 10 milyon sirf bonservis Berat ne abartmasindan bahsediyon sen? 3-4 tane adam alirim adam basi 8-10 milyon arasi.. 20 tane copluk gibi adamlari 1-2 milyona topliyacagima hatta 3 milyona..

Avrupa kupalarına katılamama olayı için istemeyenler hariç başka bahane uydurmasın kimse. Maliyet maliyet diyenlerin sözleri çok garip. İşe yaramayan adamlara harcadığımız paralar. Riera+Sercan+Yiğit=10 milyon euro. Hangisi daha büyük maliyet?

Katiliyorum... Hani eger bütce kücülecekse bunu iyi düsünmek ve dogru yerlerde yapmak gerekir. Elimizde onca futbolcu var... Culio, Pino, Stancu, Riera, Yigit, Sercan vs... Bunlardan ne kadar verim alabildik??? Melo artik orta sahamizda belirgin bir özelligi olan futbolcudur. Defansif ve ofansif artilari tartisilamayacak seviyede... FB nin CL cezasi gelmesi halinde kadrolarini koruyacagina inaniyorum. Gecen sezon Santos, Lugano, Niang vs. küme korkusundan gittiler. Eger bu sezon "sadece" CL cezasi yerlerse kodroyu korurlar. Zaten Sowu yöneticiler aldi. Adamlarda B.K gibi para var. Eeee durum böyleyken biz takim iskeletini bozarak orta sahamizin en belirgin futbolcularindan biri olan Meloyu kadroda tutamazsak yine FB karli cikacak isin icinden, cünki adamlarin tek derdi biziz ve TR ligi ... Bilmiyorum ama ben olaylari böyle algiliyorum :)

al işte bonservis katıyolar bişi yapıyolar vallaha sizle uğraşılmaz bırakın 1 kişiye tapmayı olursa olur bende seviyorum meloyu

Alınması için bu kadar baskı ortamı oluşan adamın başarısız olması halinde alacağı tepkiyi çok merak ediyorum..

Alpere 5 verecegime Yektayi oraya monte ederim Riza abi.. 5 milyonu copemi atacaz yani.. 5 milyonu dusunmuyon Meloya verileni dusunuyon..

Olum deli misiniz nesiniz ya :D

Lan olum ben Melo'ya verilecek parayı neden düşüneyim bana ne

Ama adam gelmez, biz almayız. Böyle bir karar çıkar sonuçta. Bu karar neden çıkar beni ilgilendirmez ama bu karar çıkar

Ayrıca Alper Potuk denilen adam var ya, ne Yekta'dır, ne Emre B.

O adam var ya ileride, bundan 5 sene sonra Avrupa'ya satmaya kalktığında 15M Euro edecek bir adamdır

Alper Potuk şu anda Türkiye'de gelişme potansiyeli en yüksek oyuncudur

Terim'in elinde Alper Potuk Lampard olur

İnşallah ceza gelmez de şu adamlarla Avrupa Şampiyonu oluruz

Üst Alt