Felipe Melo "Gitmesin" Diyenler Buraya - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo "Gitmesin" Diyenler Buraya

Cevap: Felipe Melo "Gitmesin" Diyenler Buraya

allah diyen 1 milyon kişi arıyoruz gibi birşey olmuş bu sahdashadshads

Melo eninde sonunda alınacak. Futbolcu istiyor, kulüp istiyor. Üçüncü halin imkansızlığı ilkesi var yani.

Yönetim böyle bir hata yapmaz diyorum en azından öyle umuyorum

aksi halde bu taraftar 2. bir Keita olayını kaldıramaz çok açık ve net...

yönetim gücünün yetmediği kadar parayı taraftar sayısına bölsün üzerime düşeni vermezsem namuzsuzum...

MELO'YU AL BAŞKAN!!!

Cevap: Felipe Melo "gitmesin" Diyenler Buraya

Şu gelen geçen Melo' ları bir saysan da biz de öğrensek!

kuşlara kızarken azize tapıyor diye bizim forumda tutturdu bi melo nedir arkadaş bu melo hastalığı bir oyuncu nihayetinde prekaziler tanjular metin oktaylar görmüş bu taraftar yararlıymış olabilir iyi topçuymuş olabilir indirim yapmazsa gidecek deniliyor çok seviyorsa indirdin parasını yok 5 milyon euroya dayanan parasını alıcak ama takımı çok seviyor oda güzelmiş bi futbolcu için ne klübe yönetime nede hocama tek laf ederim bizim takım hiç bi zaman tek furbolcuya bağlı kalmadı kalmada giderse gider gitmezse kalır oynar bu kadar basit

Cevap: Felipe Melo "gitmesin" Diyenler Buraya

kuşlara kızarken azize tapıyor diye bizim forumda tutturdu bi melo nedir arkadaş bu melo hastalığı bir oyuncu nihayetinde prekaziler tanjular metin oktaylar görmüş bu taraftar yararlıymış olabilir iyi topçuymuş olabilir indirim yapmazsa gidecek deniliyor çok seviyorsa indirdin parasını yok 5 milyon euroya dayanan parasını alıcak ama takımı çok seviyor oda güzelmiş bi futbolcu için ne klübe yönetime nede hocama tek laf ederim bizim takım hiç bi zaman tek furbolcuya bağlı kalmadı kalmada giderse gider gitmezse kalır oynar bu kadar basit

0 (sıfır) noktalama işareti, brava. :005:

Ünal aysala göre Melo kendisi belirleyecek kalıp kalmayacağını. Ücrette indirime gitmeyi kabul ederse kalır. Yıllık 5 milyon euro alıyor. Bence fazla. Bakalım. Melo taraftarı mı seviyor,takımı mı seviyor yoksa aldığı ücretimi. Kısa süre sonra belli olur bu. Umarım sevgisi takıma ve taraftaradır. aksi durumda kalmaz. kalmasınıda istemem :)

Melo transferi Juve ve oyuncunun daha çok koparmak için yaptığı bir oyun, adamlarım agustos başına kadar aceleleri yok. Bizde bunu görüyoruz ve acele etmiyoruz. Yoksa herkes melo'nun kalmasından yana.

Melo olmazsa,

Cluodemir (Kopenhag)

Bradley (Chievo)

Gelson Fernandes (St.Etienne)

Denilson (Arsenal)

gibi uygun maliyetli alternatifler dusunulebilir. Özellikle M.Bardley ve Cloudemir yaş-maliyet-performans açısından iyi adamlar.

Melo transferi Juve ve oyuncunun daha çok koparmak için yaptığı bir oyun, adamlarım agustos başına kadar aceleleri yok. Bizde bunu görüyoruz ve acele etmiyoruz. Yoksa herkes melo'nun kalmasından yana.

Melo olmazsa,

Cluodemir (Kopenhag)

Bradley (Chievo)

Gelson Fernandes (St.Etienne)

Denilson (Arsenal)

gibi uygun maliyetli alternatifler dusunulebilir. Özellikle M.Bardley ve Cloudemir yaş-maliyet-performans açısından iyi adamlar.

hepsini topla bir melo etmez

melo kesinlikle bırakılmamalı.maliyeti ne olursa olsun.oyunun iki yönünü çok iyi oynaması,fiziki direnci,takımı ateşlemesi,gol atması vs. çok önemli.ancak ben melo'nun farklı ve diğer ön liberolarda olmayan bir özelliğine dikkat çekmek istiyorum.pozisyon bilgisi...melo hem hareketli oyunda hem de duran toplarda çok iyi pozisyon alıyor.gs bu sayede hiç duran top golü yemedi.çift forvet oynamasına da rağmen en az gol yiyen ve en az pozisyon veren takım...eğer biz bu takımın ortasındaki temel kolonu çekersek diğer oyuncular bu yükü kaldıramaz.ha ondan daha iyi pozisyon alan ön liberolar yok mu?elbette vardır(yaya toure,michael carrik,xabi alonso vb. gibi)ancak hiç birinin fiyatı melo'dan aşağı değildir ve yeni gelecek bütün oyuncuların uyum sorununu aşma garantisi de yoktur....özet:melo kalmalı.

Melo, taraftar-oyuncu bütünlüğünü fazlasıyla sağladı. Takıma olan katkısı da ortada. Evet fazla alıyor ama kemeri iyice sıkmanın da bir anlamı yok.

Üst Alt