Felipe Melo, İstanbul'a mı Geliyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo, İstanbul'a mı Geliyor?

Cevap: Felipe Melo, İstanbul'a mı Geliyor?

Istanbula gelebilir evindeki essaglari almaya falan .

Veya GSye imzayi atmaya.

Veya vedaslamaya.

yani bin bir türlü Neden olabilir Istanbula gelmesi.

Bakalim Ne olucak.

13 Milyonluk opsiyonunu 7ye kadar indirdik. Alın artık Meloyu. Fazla abartmayın bu bonservis pazarlığını.

Kendi bileceği iş ya bize gelir adam gibi topunu oynar yada tribünde oturur.

Savunmada derinlik sorunumuz var Melo stoperleri kollayarak oynarsa performansı düşüyor. Melo, Appiah Colman vari bir adam. Eski Aurelio, Lass Diarra gibi hem savunma önünü stoperleri kollayıp, hem ayagı duzgun top yapan, saklayan biri daha faydalı olur.

Melo serbest oynarsa faydalı ama daha kontrollu biri lazım bize bence. Kontrollu demek, kazma, iki metreye pas atamayan ya da ÇAKILI oynayan adam demek değil. M.Topal, Alou Diarra istemiyorum bende eski Aurelio gibi birini arıyorum.

Lass bize sanki daha faydalı olur.

o dğeilde melo gelirse adamın hakkında ileri geri dengesizce azına geleni söyleyenler ne diyecekler çok merak ediyorum..

lincoln'de ilic'ten cok cok iyiydi ama ilic bize cuk oturmustu.. lincoln'den 10 misli faydali oldu.. onemli olan kimin iyi futbolcu oldugu degil, melo'nun bizim adamimiz oldugudur..

diarra daha çok yarar sağlar.. melonun çıkıp enginin girdiği kazandığımız maçları unutmayın çok elzem bi mevki değil..

Üst Alt