Felipe Melo, Palmeiras ile Yollarını Ayırdı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo, Palmeiras ile Yollarını Ayırdı

Önceki sezonlara göre evet ama bel fıtığı da dahil olmak üzere sakatlıklarla boğuştu o sezon. Varlığı bile takımı yukarı çekiyordu. Bizden gitsin diye yapılmayan kalmadı. Sözleşme uzatmamıza rağmen Dursun haini tarafından apar topar gönderildi, transferin son günü.
Melo'nun geldiğini ve bu TFF ve hakemler ile sahada olduğunu düşünüyorum... Galiba her maç atarlar oyundan. 3. stoper(çakılı 6 no) dışında oynayamaz şu anki fiziki kapasitesiyle ancak takımın silkelenmesine büyük katkı sağlar kısa sürede. Kaptanlık yapar yani.

Yabancı düşmanı evlatçı Hamza yüzünden. Yerine Bilal ve Jem Paul'u oynattı.
Hamza Hamzaoğlu günah keçisiydi bence, görüşlerine öyle bir değer atfedildiğini düşünmüyorum. Direkt Yıldırım Demirören federasyonunun niyetiydi Melo'yu ülkeden göndermek. Medya yoluyla da az uğraşmadılar. Ne zaman buldular Dursun gibi pasif bir başkan işleye işleye gönderdiler. O yaştaki oyuncudan iyi bonservis kazandık diye de güzelleme yapıldı. Yakın tarihin en büyük iki fiyaskosu Melo ile Gomis'i göndermek.

Hamza Hamzaoğlu günah keçisiydi bence, görüşlerine öyle bir değer atfedildiğini düşünmüyorum. Direkt Yıldırım Demirören federasyonunun niyetiydi Melo'yu ülkeden göndermek. Medya yoluyla da az uğraşmadılar. Ne zaman buldular Dursun gibi pasif bir başkan işleye işleye gönderdiler. O yaştaki oyuncudan iyi bonservis kazandık diye de güzelleme yapıldı. Yakın tarihin en büyük iki fiyaskosu Melo ile Gomis'i göndermek.

Hadi gönderdik diyelim

Bari geri alsaydık yav beleşe Brezilya'ya giderken

Gelsin yahu devre arası, 6 aylığına denenir, baktık kaldıramıyor emekli ederiz. 6 numarada pozisyon bilgisi çok önemli, taylanla olacak iş değil, fiziği de bence hala müsait, denemekten zarar gelmez hazır tsyi ittikleri boş sezonda.

Üst Alt