"Fener Ol" Kampanyasında Ne Kadar Para Toplandı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ersin düzenin dediklerini paylaşan bir konu açılmalı

ersin düzen iyi konuşmuş ama eksik konuşmuş..Bunu atlamayalım..Bu sene en çok Galatasarayın hakkının yendiğini belirtmesi lazımdı.

ersin düzen bildiğim kadarıyla fenerli. Ama öyle fanatik falan değil.
Ama ne olursa olsun medyada o kadar Galatasaraylı varken bu konuşmayı ersin düzen gibi birisinin yapmış olması medyadaki Galatasaray yorumcularının ne kadar çapsız ne kadar Galatasaraylılıktan uzak olduklarını gösteriyor.
Medyada yorumcu anlamında klübe bağlılık konusunda diğer takımlarının çok gersindeyiz.

Galatasaraya başkanı ve yöneticisinden ne hayır gelir ki medyadaki yorumcusundan hayır gelsin.

Yaklaşık 1 milyom sms kullanılmış oda 20 milyon yapar
Birde 120 bin civari forma satılmış ortalama bi formadan 40 tlye yakın bişey kalıyor kulüplere ee burdanda 5 milyon civarı yaparl
Totalde 25 milyon tl para toplamışlar 21 milyon avro falan hikaye inanmayın böyle şeylere bu arada hiç küçümsenecek bir gelir değil açıkçası tebrik etmek lazım

Yaklaşık 1 milyom sms kullanılmış oda 20 milyon yapar
Birde 120 bin civari forma satılmış ortalama bi formadan 40 tlye yakın bişey kalıyor kulüplere ee burdanda 5 milyon civarı yaparl
Totalde 25 milyon tl para toplamışlar 21 milyon avro falan hikaye inanmayın böyle şeylere bu arada hiç küçümsenecek bir gelir değil açıkçası tebrik etmek lazım
Forma orijinal değil kendi amblemleri yok. Tişört gibi bir şey yapmışlar. Yani paranın hepsi kalacak.

VIA_A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu onların son şansıydı bir daha sittin sene böyle taraftardan para filan dilenemezler yani 2.seferde benzer kampanya yapsalar hic kaale bile almaz taraftar

Amaç zaten borcu kapatmak değil. Borcun faizine bile yetmez ona kaldılarsa. UEFA ile yeniden anlaşma yapabilmek için çırpınıyorlar. Biz bunu Yellow Friday ile sembolik olarak, taraftarın desteğiyle gösterdik. Şampiyonluk da gelince muhtemel cezayı bertaraf ettik. Bunlar o kadar harcamaya zar zor kümede kaldılar. 31 Mayıs'a kadar toplayabildiği kadar toplayacak ki bak ben de çabalıyorum diye yedirmeye çalışsın. UEFA'ya bir sponsorluk falan da verebilir yine. Ha cezadan yırtsa dahi yönetim anlayışı değişmediği sürece burnu boktan çıkmaz fenerin. O da Galatasaray kompleksli K.O.Ç ile oldukça zor.

rakam 21 milyon € degil!!!!

dünkü toplanan miktar 50 - 60 MILYON TL civari buda asagi yukari 8 - 9 milyon € eder!!

su var ama kampanya ay sonuna kadar sürecekmis orasi nekadar olur bilemeyiz, sonucta para dilenmeye devam ediyorlar, nede olsa 1 sms = 20 TL

Amaç zaten borcu kapatmak değil. Borcun faizine bile yetmez ona kaldılarsa. UEFA ile yeniden anlaşma yapabilmek için çırpınıyorlar. Biz bunu Yellow Friday ile sembolik olarak, taraftarın desteğiyle gösterdik. Şampiyonluk da gelince muhtemel cezayı bertaraf ettik. Bunlar o kadar harcamaya zar zor kümede kaldılar. 31 Mayıs'a kadar toplayabildiği kadar toplayacak ki bak ben de çabalıyorum diye yedirmeye çalışsın. UEFA'ya bir sponsorluk falan da verebilir yine. Ha cezadan yırtsa dahi yönetim anlayışı değişmediği sürece burnu boktan çıkmaz fenerin. O da Galatasaray kompleksli K.O.Ç ile oldukça zor.
Yanlış bilmiyorsam amaç cezadan yırtmak değil.olasi menden ve transfer yasağından yırtmak çünkü sağlam bir men tehlikesi tehditi gelmiş bunlara
Men olmasa bile bizim gibi katı yaptırımları olan bir anlaşma yapmamaları imkansız bence

Üst Alt