Fenerbahçe 1 - Galatasaray 2 (22.12.1999) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe 1 - Galatasaray 2 (22.12.1999)

moldovanın golü tam balık.. birde fener savunması niye böyle evlere şenlik pozisyonlar vermiş bu kadar ilginç

arkadaş bir fenevli foruma girse şu başlığın ikide bir güncellendiğini yorum yazıldığını görse caps alır antuda makaranın dibine vurur. adamlar milattan önceki kazandığı maçın konusuna yorum yapıyorlar der. ne bu yav ? admin arkadaş rica etsek şu konuyu kaldırır mısınız ?

Son düzenleme:
İlk golde marcio yerinde burak yılmaz olsa kaleye vururdu sonrada

122841_3.jpg

arkadaş bir fenevli foruma girse şu başlığın ikide bir güncellendiğini yorum yazıldığını görse caps alır antuda makaranın dibine vurur. adamlar milattan önceki kazandığı maçın konusuna yorum yapıyorlar der. ne bu yav ? admin arkadaş rica etsek şu konuyu kaldırır mısınız ?

Derlerse desinler,her sene manyak gibi 6-0 kutlayanlar mı diyecek bunu?Hem bir sürü maç konusu açmış Arkın Seven,o da bunlardan biri.

bi problem mi var canım?bu milattan önceki maçın skorunu kutlayan yok.bi sürü konu açıldı.bu da onlardan biri.ok?

bi problem mi var canım?bu milattan önceki maçın skorunu kutlayan yok.bi sürü konu açıldı.bu da onlardan biri.ok?

bence problem var canım ...
şahsen bana 16 yıl önce 2-1 kazandığımız konuyla avunmak videosunu paylaşıp iç geçirmek hoş gelmedi. bu tür şeyler üzerimizdeki psikolojik baskıyı yineliyor. sırf o baskıdan dolayı fenevden çok da iyi oynasak onları kadıköyde yenemiyoruz. bu durum futbolculara da yansıyor

bence problem var canım ...
şahsen bana 16 yıl önce 2-1 kazandığımız konuyla avunmak videosunu paylaşıp iç geçirmek hoş gelmedi. bu tür şeyler üzerimizdeki psikolojik baskıyı yineliyor. sırf o baskıdan dolayı fenevden çok da iyi oynasak onları kadıköyde yenemiyoruz. bu durum futbolculara da yansıyor

avunmak mı? hahaha:Dforumda kimse sallamıyo kadıköyde alınacak bi galibiyeti.kupa kaldırmışız orda.hadi git işine.

forumda madridli ve barçalı üyeler az değil. ki bu iki takım dünya takımları . ve her milletten her gruptan sevenleri var.
hepsi o zaman kuş oluyor bu mantığa göre..
güler misin ağlar mısın ..

Mantıkta sıkıntı yok
GS-Real logosu yan yana + Yeni üyesin alaycı buldum ve bu konudaki cevapların bana haklı olduğumu ispatladı

Tatava yapma

Bizim umurumuzda değil Kadıköy'de galibiyet. Ayrıca milattan önce kazandıkları maçın konusunu ısıtıp ısıtıp ortaya getirenler de onlar biz değiliz. Biz orda kupa kaldırmışız gerisi Ersun Yanal yani :)

Mantıkta sıkıntı yok
GS-Real logosu yan yana + Yeni üyesin alaycı buldum ve bu konudaki cevapların bana haklı olduğumu ispatladı

Tatava yapma

sen benim sırf o logoma dayanarak şu an hakkında hiçbir şey bilmediğin bir adama kafadan sıkma sallıyorsun ..o logoyu üye olur olmaz aldım ve öncesinde doğru dürüst mesajım bile yoktu. bir tek ona bakıp salladın şimdi mantığımda sıkıntı yok diyorsun e be adam o zaman neyin hesabını yapıyorsun ?

Real meal geç hadi,Fenerliler bu konuyu görür de alay ederler ne demek?Fenerliler değil mi bir maç skorunu en büyük başarısı olarak kutlayan her sene?Onlar mı diyecek bunu?Yani şunun aklına bile gelmemesi lazım,derbi sevinci/anması konularında Fenerliler'in ağızlarını açmaya hakları yok.

sen benim sırf o logoma dayanarak şu an hakkında hiçbir şey bilmediğin bir adama kafadan sıkma sallıyorsun ..o logoyu üye olur olmaz aldım ve öncesinde doğru dürüst mesajım bile yoktu. bir tek ona bakıp salladın şimdi mantığımda sıkıntı yok diyorsun e be adam o zaman neyin hesabını yapıyorsun ?

Bana birşey kanıtlamak zorunda değilsin.Gülüp geçebilirsin kendi fikrimi söyledim

Üst Alt