Fenerbahçe, 92 Milyon Euro Harcamasına Rağmen Şampiyon Olamadı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, 92 Milyon Euro Harcamasına Rağmen Şampiyon Olamadı!

Çin iddia edilen 25 milyonu vermez Nani ve Van Persie için, Çin'liler gerizekalı değil, o yüzden herkesten zenginler ve İnter/Milan gibi kulüpleri almaya başladılar. Avrupa'daki going rate yani piyasa fiyatını biliyorlar, neyse onu veriyorlar, mesela Burak Yılmaz'a 8 verdiler, Jackson Martinez'e 35, Fredy Guarin'e 13 milyon. Bu oyuncuları Türkiye veya Avrupa'dan bir kulüp alsaydı yine bu bonservisleri ödeyecekti. Çin'liler bunun üstüne extra bonservis ödemedi. Oyunculara hayvan maaş veriyorlar Çin'e gitmeyi kabul etsin diye.

Ayrıca Çin kulüpleri Brezilya liginin Avrupa'ya gitmeye aday en iyi oyuncularından bazılarını da aldılar. Ve Çin'de 3 yabancı sınırlaması var. Yani ellerindekileri çıkarmadan sonsuza kadar oyuncu toplamayacaklar.

Van Persie için Lazio'nun ödemeye hazır olduğu söylenen rakam 5 milyon. Ocak'ta da Çin'den Nani için 8m teklif verilmiş, bunu İngiliz gazeteleri de yazdı, makul rakam da bu zaten. Sonra Aziz uydurdu 25'er milyon teklif ettiler vermedim diye. 25'er milyon verselerdi sırtında taşırdı Çin'e kadar, ikisine toplamda 11-12 milyon mu ne bonservis verdiler.

Ayrıca Arabistan'a Katar'a Çin'e vs satmaları için Van Persie ve Nani'nin oraya gitmeyi kabul etmeleri gerekiyor, gitmem derse satamazlar. Şimdiki sözleşmelerine göre gayet güzel para alıyorlar zaten.

Tabi Çin'liler bekliyordu Türkler gelse de ellerindeki 5-8 milyonluk oyuncuları bize 15-20'ye okutsalar diye..
abi burak yılmaza 8 milyon euro ödeyebilen çin kulüpleri nani için rahat rahat 15 milyon öder, üstünüde ödeyebilir. eğer dediğin gibi çine gitmeyi kabul ederlerse bence 25 milyon en az para kaldırırlar.

abi burak yılmaza 8 milyon euro ödeyebilen çin kulüpleri nani için rahat rahat 15 milyon öder, üstünüde ödeyebilir. eğer dediğin gibi çine gitmeyi kabul ederlerse bence 25 milyon en az para kaldırırlar.

"Sneijder'i 14 milyona göndermeyene yazıklar olsun+7.5 milyona göndermezsek elimizde kalır"

"Nani için rahat 15 milyondan fazla öderler"

Bu ne yaman çelişki

Burak Yılmaz'ın o dönemki aşağı yukarı pazar değeri 6-8m civarıydı, satın alsa West Ham de onu ödeyecekti Shenshua da, Galatasaray West Ham'den 9 istedi, West Ham bi devre kiralayayım istediğim gibi çıkarsa veririm dedi, Galatasaray kira işini kabul etmedi, Çin'liler 8 verdiler işte. Nani'ye de Ocak ayında 8m teklif etmişler zaten, Fener vermemiş.

En fazla 12 verirler belki Nani'ye, öyle 25m bana göre hikaye.

Ayrıca son kez tekrarlayayım, Çin'de 3 yabancı sınırlaması var. Bir sürü adam aldılar. Sonsuza dek adam toplamayacaklar bunlar.

Ne olursa olsun durumları bizden çok daha iyi hala. Persie-Fernandao yerine yeni bir forvet ikilisi oluşturdular mı seneye Beşiktaş'ı da rahatlıkla geçebilirler.

Ben olsam bunları elimden çıkarmam, bunlarla rotasyona girecek 1 veya 2 forvet alırım, öyle isim de almam, Niasse vardı mesela Rusya'ya ordan İngiltere'ye gitti, ismi yok diye kaçırdık. Edin Visca vardı gözümüzün önünde ne biz aldık ne onlar ne Beşiktaş, neymiş adam kendini uluslararası liglerde ispatlamamış, ulen uluslararası liglerde kendini ispatlayan adam sana zaten emekliliğine yakın geliyor ancak.

Edin Visca da Sevilla'ya gidiyormuş.

Bunların kadroları fena diil, ben olsam elden çöp bikaç futbolcuyu çıkarıp yerlerine genç bi kaleci bi defans bi ofansif orta saha 1 forvet alır devam ederim. Bütün Avrupa 18-23 yaş arası oyunculara yığılıyor biz ülkecek yaşlı oyuncu peşindeyiz.

Ben olsam bizim takıma da alt yapı oyuncularını denerim. Rotasyonda oynasınlar. Eldekilere bakınca ne kaybederiz?

Son düzenleme:
"Sneijder'i 14 milyona göndermeyene yazıklar olsun+7.5 milyona göndermezsek elimizde kalır"

"Nani için rahat 15 milyondan fazla öderler"

Bu ne yaman çelişki
sneijderin kontratında 7.5 milyona serbest kalır maddesi var dolayısıyla satarsan 7.5 milyona satarsın, satamazsan elinde patlar. sözleşmede madde olmasaydı 7.5 milyondan daha fazla isterdik çin kulüplerinden.

nanide böyle bir madde yok 15 milyon civarı bonservis alabilirler çinden. belki üstünüde alırlar bilemem ama 15 milyondan daha aşağı satmazlar.

çelişki değil anlayış farkı var.

Son düzenleme:
sneijderin kontratında 7.5 milyona serbest kalır maddesi var dolayısıyla satarsan 7.5 milyona satarsın, satamazsan elinde patlar.

nanide böyle bir madde yok 15 milyon civarı bonservis alabilirler çinden. belki üstünüde alırlar bilemem ama 15 milyondan daha aşağı satmazlar.

çelişki değil anlayış farkı var.

Anlayış farkı değil anlatış farkı var

"Kontratında serbest kalma bedeli var, 7.5'a gidebilir" demek ayrı,

"7.5'a göndersek ciddi kar ederiz" demek ayrı.

Sen 2.sini diyorsun.

Haliyle buradaki yorumların da bir GS'li için çelişki oluşturuyor.

Son düzenleme:
Anlayış farkı değil anlatış farkı var

"Kontratında serbest kalma bedeli var, 7.5'a gidebilir" demek ayrı,

"7.5'a göndersek ciddi kar ederiz" demek ayrı.

Sen 2.sini diyorsun.

Haliyle buradaki yorumların da bir GS'li için çelişki oluşturuyor.
sneijderin bu sene gösterdiği performans ve yaşı ortada. 32 yaşındaki bir sneijder için 7.5 milyon euro ödeyecek kulüp bulamayız avrupadan öyledeğil mi ? anca çin öder belki üstünüde ödeyebilirdi ama madde var. eğer satarsak o paraya hem bonservis alırız hem yıllık 5 milyon ücretinden kurtuluruz, önümüzdeki sezonda bu sezondan farklı olacağını düşünmediğimden dolayı bu olası transfere kar diyorum.

yazdığım her şeyi bilale anlatır gibi anlatamam burda.

Elimizdeki yıldızları üste para verip göndeririz en iyi ihtimalle.

FB ise yıldızlarından adam başı 50 m € kazanır en az.

Forumdaki FB'liler mutlu olacaksa böyle yazalım artık adamlar 3 yıldızlı kalmanın şokuyla nereden iyimser bir düşünce yakalarız diye uğraşıyor zira.

50 harcadılar 20de kasaya girdi sanırım. Maaş bütçesi ne kadar yükseldi onada bakmak lazım. Aziz yine 7-8 oyuncu almayı planlıyormuş naniyi diegoyu falan elden çıkarırsa bi 25-30 m daha harcar

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenere geldi mi bu yatırımlar bu senerlik değil bize geldi mi 2014 transferleri bizi batırdı. Kendinizle mi çalışıyorsunuz ey Gsc halki

kaca maca satarlar bilmiyorum yabancilari ama gönderecekleri kesin para kazanmak adina bu hamleyi yapmalari gerek bukadar para harcayip dünya gelirden oldular. ffp girince bak bakalim adamlar demesmi son 3 senede sen deli para harcamisin hangi götle diye, al sana avrupa cezasi al sana transfer kisitlamasi der sokar semsiyeyi

gelecek senelere yatırım diyosunuzda bu kadrodan yatırım falan olmaz nani falan saldım çayıra oynuyo rvp gider ayak iyi para aldım diye gelmiş ne yatırımından bahsediyosunuz geçen seneki kadroyu koruyup üstüne takviye yapsaydık şampiyon biz olurduk

Üst Alt