Fenerbahçe, Aaron Boupendza'yı İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Aaron Boupendza'yı İstiyor

Neden? Transfer gerçekleşti mi? Adam çıkmış Fenerbahçe istiyor dedi, Galatasaray da istiyor dedi. Ama Boupendza istemiyor Avrupa istiyor dedi.

Bugün açılan başka konuda da Fenerbahçe'de haberi çıktı. Her soytarının yazdığı habere inanalım mı?
Beklemedeyim üstat.

Söylenenler gerçekleşirse Hatayın küme düşmesini rabbimden dileyeceğim mecburen.

İrfan vakası en sevdiğimden.

"Vardı, Galatasaray'ın dışında Fenerbahçe'nin de Aaron Boupendza'ya talip olduğunu belirterek, "Açıkçası oyuncumuzun Türkiye’de kalıp, Türkiye’de hizmet etmesini isteriz. Tabii ki burada kalmasını isteriz. Fenerbahçe’nin almasını isteriz. Galatasaray da alabilir"

Hayat size güzel lan. İşte ben buna gıcık oluyorum, yöneticilerin çıkıp Türkiye içinden bonservisle ne oyuncu alırız ne oyuncu vereceğiz demesi lazım bunların sevdiği ve anlayacagi dil bu. Sana geldi mi almanı istemem Fener'e peşkeş çekelim. Ticari ilişkiler olması yavsaklık yapabileceksin anlamı taşımıyor.

Yönetim ve scout ekibi bakacak abicim az buçuk yetenekli genç oyuncu hemen denemeye çağıracak verecek 300 bin Euro maaş denerken de ön sözleşme yapıp Türkiye'den başka bir kulübe gidersen fesih bedeli 300 bin Euro alırım diyecek yoluna bakacak.

Devir şerefsiz olma devri maalesef.
Belhandanin maaşına 10 tane adam sahibi olursun bunları da teker teker Avrupa'ya kiraya vereceksin 1.lig 2.lig ne varsa. Türkiye'dekiler de götünde yatacak nolur ver diye. İyi niyet maalesef yaramıyor bu ülkede

forumdaki hataylılar :asd:

ezgif-com-crop-33.gif

Solda Boupendza sağda Osayi Samuel, iyi bir forvet de alırlar ise ileri 3'lüleri tehlikeli oluyor. Ama başlarında teknik adam olmadığı için başarılı olmaları zor.

İrfan vakası en sevdiğimden.

"Vardı, Galatasaray'ın dışında Fenerbahçe'nin de Aaron Boupendza'ya talip olduğunu belirterek, "Açıkçası oyuncumuzun Türkiye’de kalıp, Türkiye’de hizmet etmesini isteriz. Tabii ki burada kalmasını isteriz. Fenerbahçe’nin almasını isteriz. Galatasaray da alabilir"

Hayat size güzel lan. İşte ben buna gıcık oluyorum, yöneticilerin çıkıp Türkiye içinden bonservisle ne oyuncu alırız ne oyuncu vereceğiz demesi lazım bunların sevdiği ve anlayacagi dil bu. Sana geldi mi almanı istemem Fener'e peşkeş çekelim. Ticari ilişkiler olması yavsaklık yapabileceksin anlamı taşımıyor.

Yönetim ve scout ekibi bakacak abicim az buçuk yetenekli genç oyuncu hemen denemeye çağıracak verecek 300 bin Euro maaş denerken de ön sözleşme yapıp Türkiye'den başka bir kulübe gidersen fesih bedeli 300 bin Euro alırım diyecek yoluna bakacak.

Devir şerefsiz olma devri maalesef.
Belhandanin maaşına 10 tane adam sahibi olursun bunları da teker teker Avrupa'ya kiraya vereceksin 1.lig 2.lig ne varsa. Türkiye'dekiler de götünde yatacak nolur ver diye. İyi niyet maalesef yaramıyor bu ülkede
adam tam şark kurnazı

Kendisi hakkında söylenen sorunlu bir isim olduğu, illa Anadolu'dan hücum oyunucu hamlesi yapılacaksa Serie A'da da yaptıkları ortada olan Alanyaspor'dan K.BABACAR ilk tercihim olur.

alırlar.

iyi adam, katkı da verebilir orada ama bizim direkt eksiğimiz değil bence.

bize top sürebilen, çalımcı bir kanat oyuncusu lazım. sağ kanadımız eksik. forvette mostafa, solda onyekuru devam edecek.

Üst Alt