fenerbahçe ağlaklığı vs beşiktaş ağlaklığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fenerbahçe ağlaklığı vs beşiktaş ağlaklığı

Fenerbahçe'nin yönetim kısmı aşırı ağlak. Yönetimin çirkefliği ve ağlaklığıyla 1-0 öndeler bence.

BJK da az şey değil eklemeden geçemicem.

Fener ağlaklığı neden sürekli düdüklüyorsunuz, bizi başarınızla eziyorsunuz ağlaklığıdır.

Bjk’ninki ise bizi neden büyükten saymıyorsunuz ağlaklığıdır. Biz de varız, bizi de ciddiye alın ağlaklığıdır.

Hangisinin daha ağlak olduğunu güncel puan tablosu belirler. O sene hangisi daha ciddi rakibimiz ise o daha çok ağlar.

Bence biz bu konuda tamamen haksızız. Adamların ikisine de bir şey söylemeye hakkımız yok Neden...

Ulan her sene her sene bana da her kulvarda böyle koysalar, o kadar masraf harcama türlü türlü oyunlar yapsam ama yine adamlarla baş edemesem algı yapsam vs her türlü çirkeflik yapsam ama yine olmasa...

ne yalan söyleyeyim ben de ağlardım. Boşverin ağlasınlar hahahah daha zevkli oluyor

fener hep güçlü kadrolarıyla artislik yapıp kaybettikleri için deli işi bir ağlaklık yapıyorlar. o yüzden fener diyorum.

Fenerlilerin gozyaslarinda geri dusmus olduklarindan mutevellit pismanlik, delusions of grandeur ve yogun psikoz vardir, dolayisiyla daha bir tatlidir.

Besiktaslilarin gozyaslarinda ise mutemadiyen ucuncu olmanin getirdigi caresizlik ve ogrenilmis mazosistlik vardir, dolayisiyla daha bir acidir.

Bu noktada versus sizin aci mi yoksa tatli mi sevdiginize gelir.

İkisi de zeytinyağı gibi su üstüne çıkar
Hakem ittirmesiyle maç kazan sonra hakem şöyle yeavv

Zeka belirtisi bile yok hiçbirinde yeminle

Üst Alt