Fenerbahçe, Alanyaspor Maçının İptali İçin TFF’ye Başvurma Kararı Aldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Alanyaspor Maçının İptali İçin TFF’ye Başvurma Kararı Aldı

Olacak olanlari kestirmek zor degil.

TFF bu başvuruyu reddedip Nihat benim fenerbahceyi kayirma gibi bir niyetim yok izlenimi verecek ve tarafsizim ayagina yatacak.

Ardindan zamanla 28nci sampiyonluk vs hepsini kabul ettirecek

Fenerbahçe'nin Ali Koç'la birlikte yeniden ülkenin en itici, en iğrenç camiasının kim olduğunu kanıtlama çabalarını takdir ediyorum. Herifler ak sütü gibi helal alınmış 3 puana bile göz dikmişler. O şerefsiz, arsız, pazarlıkçı, yalak Anadolu başkanlarında biraz yüz varsa her maçı ortada hakemle oynayan, her maçta rakibinden az hakkı yenmeden bırakılmayan Galatasaray'ın yakasından düşerler de ülkenin gerçek örgütçü kulübünün peşine düşerler.

Maçı izlemedim. Özeti de izlemedim.

Ama o taç atışı sırasında fener gerideyse ve taçta kural hatası var deyip maçı tekrarlarlarsa Halis’in o hatayı bilerek yaptığını düşünürüm.

Maçı izlemedim. Özeti de izlemedim.

Ama o taç atışı sırasında fener gerideyse ve taçta kural hatası var deyip maçı tekrarlarlarsa Halis’in o hatayı bilerek yaptığını düşünürüm.
alanyalı oyuncu kullanlıyor ama halis düdüğü zaten kaç kere çalıyor belki de daha kullanmdan çalmıştır yerinden kullan diye sonrada yerinden kullanıyor hepsi bu.halislik bi şey yok bence

Yav imkanı yok taç atılmadan önce adam düt düt düt diye uyarıyo zaten her şey saniyelik böyle bi olay yaşanmadı bile ülkede. Yanlış yerden kullandı diye rakibe verilen taç gördünüz mü hiç ? :D

Üst Alt