Haber - Fenerbahçe, Altay Bayındır'ın Sözleşmesini 4 Yıl Uzattı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Altay Bayındır'ın Sözleşmesini 4 Yıl Uzattı

1679146694835.png

Fenerbahçe sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Altay Bayındır ile 4 yıllık yeni sözleşme imzaladığını açıkladı. 24 yaşındaki kaleci, 2026-27 sezonunun sonuna kadar sarı-lacivertli formayı giyecek.

Altay Bayındır, Fenerbahçe’den senelik 25 milyon TL kazanacak.

Daha önce yıllık 5 milyon lira kazanan Altay, böylece maaşını beş katına çıkarmayı başardı.

Aptal ya oğlum çek git. 2 hafta sonra 3 gollü mağlubiyet yasayinca sövülmedik yerin kalmayıp kaleye enteresan adamları koyacaklar. Bu oyuncular bazen zekasız işler yapmakta.

Evet oluyor ve olmalıydi zaten. 5 kazanması absürddü bu piyasada. 25 normaldir. Ben de bunu dedim. Neyini anlamadıysan?!..

İyi forumlar...

Yav basliktaki mesjada Altayin maasi 5 den 25e yükseldi ve 500% zam almis yaziyor. 500% zam alsa o rakam 30 milyon olurdu ve 25 milyon 400% oluyor demeye getirdim. Aslinda neyini anlamadigini ben sana sormaliyim

Yav basliktaki mesjada Altayin maasi 5 den 25e yükseldi ve 500% zam almis yaziyor. 500% zam alsa o rakam 30 milyon olurdu ve 25 milyon 400% oluyor demeye getirdim. Aslinda neyini anlamadigini ben sana sormaliyim
Hep böyle gereksiz ayrıntilara mı takılırsın?!..

Önemli olan, ciddi bir maaş artışını hak edip etmediğidir bu mevzuda. Önceden adeta asgari ücrete talim ettiği için bu artış normaldir diyorum, bu kadar basit. % 300 artsa ne, 500 artsa ne fark eder yahu?!..

Gereksiz uzadı. Sen haklısın muhterem, özür dilerim, bir daha yapmam. İyi forumlar...

Üst Alt