Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik: "Tek talebimiz hakemin atmosferden etkilenmemesi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik: "Tek talebimiz hakemin atmosferden etkilenmemesi"

613de47d4e3fe1116c7260b0.jpg

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Süper Lig'in 13. haftasında oynanacak Galatasaray derbisi öncesi hakemin atmosferden etkilenmemesi gerektiğini söyledi.

Erol Bilecik: "Bir noktanın altını çizmek gerekiyor. Takımlardan daha fazla sorumluluk, maçı yönetecek hakemlerde. Bütün hakemlerin sorumluluğu herkesten fazla. Tek talebimiz var hakemin atmosferden etkilenmemesi. tarafsız olmak zorundalar. Futbolun oynandığı sadece futbola odaklanılan bir maç olmasını arzu ediyoruz. Derbiler idare edilecek maçlar değil, yönetilecek maçlardır. Derbinin sonucunu belirleyen hakemler artık olmasın. Yepyeni bir sayfa açılsın. Bugüne kadar muazzam haksızlıklar var. Geçtiğimiz yıllarda puanlar kaybettik. Bunlar artık olmamalı. Bu derbi, hakemler için de iyi bir sayfa olsun."

Erol Bilecik: "Dünyanın ilk 5 içerisinde gösterilen bir derbiye çıkacağız. Bütün Türkiye'yi ekran başına kilitleyecek. Heyecanımız büyük. Geri sayım başladı. Samandıra'da moral ve motivasyon yüksek. Takımın inancı, morali ve motivasyonu tam olarak yerinde. Herkes derbiye hazır. Ellerinden gelenin fazlasını yapacaklar ama futbolda da bir şans faktörü olur."

sizin talebiniz adalet değil kayırma. istiyorsunuz ki bize faul çalınmasın, penaltı verilmesin, golümüz sayılmasın.

ama fener ofsayttan atarsa gol verilsin, ne türlü olursa olsun gs aleyhine algı yapılsın.

ulan alçak şerefsizler, insan şunu söylerken biraz utanır. daha 3-4 sene önce hasan ali ceza sahasında hentbol oynadı, penaltı verilmedi.

1 yıl sonra taçtan gol attınız sesiniz çıkmadı.

topal linnesin göğsüne insan sağlığını tehdit edecek düzeyde tekme attı yine konuşmadınız.

aynı yıl kadıköyde feghoulinin bileğine basıp faulden gol attınız, yine sesiniz çıkmadı.

insanda biraz haysiyet olur şunları söylerken. üstüne üstlük, ofsayttan gol attınız verilmedi diye haftalarca ağladınız.

bu saydıklarım sadece 3-4 yıl içinde olanlar. VAR sistemi geldiğinden beri bir tane bile derbi kazanamadınız.

teknoloji ve medya bu kadar ilerlemeden önce allah bilir ne haklar yediniz de bu yalandan 10-20 yıllık serileriniz geldi, şerefsiz herifler.

Bu koçta sürekli nerede tanımadığımız yöneticilerini one sürüyor böyle konularda. Hakem yardim edecekse bize değil size yardım eder. Umarım cuneyt olmaz yoksa beraberlik kesin

Devamını okumadan bastım like'ını rengo.
bu aşağılık heriflerin milleti aptal yerine koyup gözlerinin içine baka baka yalan söylemesi insanın kanına dokunuyor.

kendileri de gerçeğin ne olduğunu gayet iyi biliyor da sırf gsye kaybetmemek için namusunu bile satabilecek potansiyelde karaktere sahip oldukları için utanmaları da kalmamış.

neye bu kadar sinirlendim bilmiyorum bu arada. bu aralar özel hayatım biraz sıkıntılı, ondan olabilir 😄

bu aşağılık heriflerin milleti aptal yerine koyup gözlerinin içine baka baka yalan söylemesi insanın kanına dokunuyor.

kendileri de gerçeğin ne olduğunu gayet iyi biliyor da sırf gsye kaybetmemek için namusunu bile satabilecek potansiyelde karaktere sahip oldukları için utanmaları da kalmamış.

neye bu kadar sinirlendim bilmiyorum bu arada. bu aralar özel hayatım biraz sıkıntılı, ondan olabilir 😄
Sıkıntıların pazara da devam eder, bizde hakemle falan kaybedersek ceza almamanı talep etmek isterim 😌😄

Üst Alt