Fenerbahçe Basketbolda Doğuş ile Birleşiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Basketbolda Doğuş ile Birleşiyor

fener bu sene final oynarsa kaç para gelecek bunlara?
716196950f234933c9d59be118e7f182.jpg

Bu olmasi lagzim renkdas.

Çok saçma bir şey. Yani federasyon şöyle yapmalı en azından.

Fenerbahçe basketbolda sıfır başarısı olan bir camia. Ülkerspor ile birleştiler başarı yakaladılar ve sonra biz ayrılıyoruz dediler. Ayrıca yandaş medya ısrarla Fenerbahçe Ülker yazdı isimlere, ancak FB Ülker'di takımın adı. Başarılar kalamaz, Ülkerspor ile ortak diyeceksin yanına.

Doğuş'la birleşince de öyle.

Aziz resmen başarıya ulaşmak için he rtürlü pis yolu deniyor, şike yapıyor olmuyor gidiyor ortalıklı fln arıyor, çok kompleksli bir adam yazık.

Hakan Üstünberk+ Oktay Mahmudi döneminde ki mücadeleci ruhu özledim açıkçası.

Ergin Hoca büyük emekleri oldu ama hiç bir zaman o denli savaşan bir ekip göremedik sahada onun döneminde.

Oktay Hoca büyük winner sorunu olan biri. Ama onun ekolünden kazanmasını da bilen biri bu takıma koç olmalı Ataman sonrası.

Tabi yönetime değil özerk bir yapıya bağlı olmak durumunda şube.

Mantikli . 2-3 sene sonra da Anadolu FB olabilir

Bizde niye hiç kimse basketbol şubesini ayağa kaldırmak adına sponsor, ortaklık vs. düşünmüyor.

Sabancı Ailesi, Aysal vs. oldukça zengin kişiler yine mevcut. Futbol için sahiplik vs sıkıntı olur diye olmaz deniliyor tamam ama basketbol profesyonelce yönetilirse başarı şansı oldukça yüksek olan bir spor dalı.

Buraya yapılacak yatırım ile kurumlar da ismini dünya çapında duyurabilir.

Bizde niye hiç kimse basketbol şubesini ayağa kaldırmak adına sponsor, ortaklık vs. düşünmüyor.

Sabancı Ailesi, Aysal vs. oldukça zengin kişiler yine mevcut. Futbol için sahiplik vs sıkıntı olur diye olmaz deniliyor tamam ama basketbol profesyonelce yönetilirse başarı şansı oldukça yüksek olan bir spor dalı.

Buraya yapılacak yatırım ile kurumlar da ismini dünya çapında duyurabilir.

Salon ile ilgili bir anlasmaya belki bu tip bir sponsorluk da eklenebilir . Ama A lisansimiz olmamasi bir etken bu dedigine

Er ya da gec bjk kapmadan anadolu efesi baglardim ben olsam

Salon ile ilgili bir anlasmaya belki bu tip bir sponsorluk da eklenebilir . Ama A lisansimiz olmamasi bir etken bu dedigine

Er ya da gec bjk kapmadan anadolu efesi baglardim ben olsam

Efes o tarz bir topa girmez. Basketbol kültürü bizden büyük bir camia.

Bize para akıtacak bir kurum şart. Türk Telekom olur, Sabancı Ailesi'nden biri veya bir marka olur, bir holding sahibi olur ama şart.

Yoksa Daçka, ve Fenerbahçe karşısında hiç bir zaman şansımız yok. Zaten Avrupa'nın en iyi iki koçunu kapattılar adamlar.

Ben fb karsisinda sansimiz olmamasindan ziyade bu seneden sonra euroleague de olmayacak olmamiza uzulurum cunku tek kaale alinan kulvar orasi .

Diger yandan euroleague te fenerbahce , ulker sayesinde var oldu ,sonra da fenerbahce ile ulker ayri iki takim haline gelmeyince fenerbahce euroleague de kaldi , bence aziz yildirimin 19 senelik baskanlik donemindeki en buyuk basarisidir bu hulle isi

adam resmen yok hukmundeki bir subeyi , en dogru sponsorlukla hem kalici olarak basketbol devler ligine soktu ,hem de sifir salon yaptirdi

Adamlar ulkerden hala 25 milyon euro aliyor. Adamlarin butcesini bizden 5-6 milyon euro fazla sananlar var.

Euroleague A lisansini bile Ulker almisti birlesince fenere gecti.

Simdi bir de dogus ekleniyor. Sonra efenim neymis fenere yenilince "Ergin Ataman istifa"!! Yok ya!!! Bakin bakalim 2 kadro farkina!!

Bizim zenginler , yonetim uyusun!!

Üst Alt