Fenerbahçe, Cüneyt Çakır'a Karşı Çıktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Cüneyt Çakır'a Karşı Çıktı!

Firattan nefret ediyorum.
Oyunu yavaslatmasi gereksiz jest ve mimikler tv basinda bayiyor adami.
Cuneytte az katletmedi bizi.
Fırat en hızlı oynatan hakem en çok oyun durduran Cüneyt. Fıratın sıkıntısı bazen çok acayip kararlar vermesi ve çat diye atma potansiyeli.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cüneyt bence de olmasın. İçerde bile kaç kez yaktı bizi. Fırat en azından tribünlerden etkileniyor. Lehimize olur. Keşke adil yönetseler de hakem seçmek zorunda kalmasak.

Acikcasi Cüneyt'i istememelerini anliyorum cünkü eyyamci hiyarin teki. Hele hele ev sahibi lehine eyyam yapmaya bayilir.

Ama Firat mi Cüneyt mi diye sorsalar, Cüneyt'i isterim. Firat daha beter bir hakem.

En mantiklisi derbilerde yabanci hakem kullanmak bence. Böylece herkesin ici rahat olur.

Referee fixing suçunu işleyen takimlar Italya'da küme düştüler. Bizde alenen yapılıyor.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acikcasi Cüneyt'i istememelerini anliyorum cünkü eyyamci hiyarin teki. Hele hele ev sahibi lehine eyyam yapmaya bayilir.

Ama Firat mi Cüneyt mi diye sorsalar, Cüneyt'i isterim. Firat daha beter bir hakem.

En mantiklisi derbilerde yabanci hakem kullanmak bence. Böylece herkesin ici rahat olur.

yabancı hakemin 1 maçlığına gelmesi çok riskli. hele birde karakteri oturmamış biri denk gelirse, ver 500 bin € sana çevirsin maçı.

Üst Alt