Fenerbahçe; Ferdi, Muhammed, Arda, Melih, Ertuğrul ve İsak ile Nikah Tazeledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe; Ferdi, Muhammed, Arda, Melih, Ertuğrul ve İsak ile Nikah Tazeledi

1647529785643.png

Ferdi Kadıoğlu: "Buraya 4 yıl önce küçük bir çocuk olarak geldim. 64 kiloydum, sakalım yoktu. Şimdi 9 kilo aldım kas olarak. Sakalım da çıktı..."

Ferdi Kadıoğlu: "Gün gün kendimi geliştirdim. Bu yıl benim için inanılmaz geçti, en iyi performansımı verdiğimi düşünüyorum."

Ferdi Kadıoğlu: "Burada olmaktan çok mutluyum. Bu sezon çok iyi geçiyor benim için. Burada çok yetenekli oyuncular var. Umarım Fenerbahçe formasıyla aynı anda sahada oluruz. Burada kupalar kazanmak istiyorum. Bunun için savaşacağız..."

Ferdi Kadıoğlu: İyi ki Fenerbahçe!

1647529805982.png

Muhammed Gümüşkaya: "Fenerbahçe'nin kapısından 11 yaşında girdim. Kontratlar formalite icabı. Fenerbahçe'yle, kalbimde bir ömürlük sözleşme imzaladım."

Muhammed Gümüşkaya: İyi ki Fenerbahçe!

Ali Koç: "Muhammed Gümüşkaya sezon sonunda Giresunspor'dan buraya dönüp takımına katkı verecek."

Ali Koç: "Vitor Pereira'ya özellikle teşekkür ediyorum. Muhammed'i asla kimseye vermeyeceksiniz dedi. Sezon sonu geri dönüyor, hiçbir yere gitmeyecek. Fenerbahçe'ye verecek daha çok şeyi var."

Ali Koç: "Ferdi Kadıoğlu, İsviçre çakısı gibi. Nereye koysan oynuyor."

Ali Koç: "Ferdi, futbol sahasındaki başarısını lisan konusunda gösteremiyor. Ona bir hedef verdik. En kısa zamanda Türkçesini de ilerletecek."

Ali Koç: "Mesela İsak Vural, 4 dil biliyor. Şu an Fenerbahçe'de. İsak'ın babası fanatik derecede Fenerbahçeli. Dolayısıyla evlatlarını da öyle yetiştirmiş. İsak da doğduğundan beri Fenerbahçe'yi yaşıyor."

Ali Koç: "Ondan da çok büyük beklentilerimiz var. A Takım ile maça çıkacak, U19'la maça çıkacak."

Ali Koç: "Birçok takım Isak'ın peşinden koşuyordu, bize kısmet oldu."

Ali Koç: "Bu arkadaşlar başarılı oldukça, bu gibi arkadaşlarımızdan dahası Fenerbahçe'ye gelmeye başlayacak. U21 şampiyon kadromuzdan, bir kişi takımımıza hizmet edemedi. Merih Demiral'lı kadrodan bahsediyorum. Ne hikmetse."

1647530640250.png

Ertuğrul Çetin: "Bugün burada olmamda kimin zerre kadar üzerimde hakkı varsa teşekkür ediyorum. Ben 11 yaşımda Fenerbahçe'ye geldim. Fikirtepe, Can Bartu, Samandıra her yerde oynadım. Bu sözleşme sadece prosedür. Biz Fenerbahçe'nin çocuklarıyız. İyi ki Fenerbahçe!"

1647530284026.png

Melih Bostan: "Ben bu kulübe 12 yaşında geldim, 6 senedir buradayım. Geldiğimden beri bu forma altında çok mutluyum. Küçük yaştan beri A takımda oynayıp çubuklu ile gol atmanın hayalini kuruyorum. Kulübüm bana bir fırsat verdi, ben de bunun karşılığını çok çalışıp vereceğim..."

1647530347924.png

İsak Vural: "Sarı-lacivert renklerle doğmuş, sarı-lacivert formalarla büyümüş bir çocuk olarak hep Fenerbahçe'de oynamanın hayaliyle büyüdüm."

İsak Vural: İyi ki Fenerbahçe!

1647530600755.png

Arda Güler: "Sözleşme bir prosedür, biz Fenerbahçeliyiz. İyi ki Fenerbahçe!"

Türk Milli Takimini ancak ikinci secenek olarak gören ve hala Türkce konusamayan Ferdi'nin kapisinda yatan TFF yetkililerini kutlamak isterim. Böyle midesizlik de ancak size yakisirdi.

Fenerbahçe, İsak Vural'ın sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti. 18 yaş altı futbolcuların kiralık gönderilememesi gerekçesiyle Fenerbahçe, İsak'ı geri alma koşuluyla Hammarby'a gönderdi.

FB: "Genç oyuncumuz İsak Vural, 18 yaşından küçük olması nedeniyle farklı bir planlama yapılarak tecrübe kazanması için İsveç Ligi takımlarından Hammarby'ye gönderilmiştir. İsak, Fenerbahçe’mize hizmet etmeye devam edecek."

1680880426001.png

Üst Alt