Fenerbahçe, FFP Kurallarına Uymadığı İçin Üst Kurula Sevkedildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, FFP Kurallarına Uymadığı İçin Üst Kurula Sevkedildi!

Üstad üst kurula da savunma yapacaklar mı şimdi? Bu feneroldan gelen paraları falan gösterip yırtma şansları yok dimi?
Yapacaklar. Fenerol mevzusu normalde etki etmemeli o işi ben de merak ediyorum.
ali başkan vekili de göstermelik onlar mustafa yaşarken de ömer başkan vekiliydi mesela büyükten küçüğe geçiyolar sırayla
ona bakarsan rahmi de yönetim kurulunda
Üst düzey bir şirketin yönetim kurulunda olmak yeterince büyük yetkidir. Ali Koç bir çok işin başında.
Açıksa eğer bu kapat açığını gel turnuvaya demiş olabilirler. Bizim de aynı olmamış miydi bileklik mevzusunda.
Ama bunların kapanacak gibi değil bahsettikleri para.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kanka herkes para toplasın eksiyi kapatsın o zaman, olur mu yav öyle şey. İyi niyet göstergesi olur en fazla.

Küme düşmediler adam gibi hiçbir işleri rast gitmiyor birde hala hakem diyor a...... mallları.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

The CFCB Investigatory Chamber decided to refer the case of Fenerbahçe SK to the CFCB Adjudicatory Chamber as the club breached its settlement agreement signed in May 2016. Indeed, the club failed to comply with a break-even target during the monitoring period assessed in the season 2018/19.
Uefa'nın bu açıklmasına göre Fener 2016'da yapılan anlaşmya uymamakla beraber 2018/2019(Yani bu sezon) belirlenene hedeflere uymaktada başarısız olmuşlar. Men almaları yüksek ihtimal gibi gözüküyor ki bu sezon Avrupa hakkı alamadıkları için seneyede şampiyon olsalar bile Cl'ye gidemeyecekler gibi.

Üst Alt