Haber - Fenerbahçe, Fred'i 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Fred'i 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti

Niye, 6 numaraya ihtiyaçları var. Fred hem 8 hem 6 oynar
Alırlarsa oyunlarına güç katacaktır
Katabilir orası başka bir konu ama sırf Galatasaray'a çalım attık diyebilmek için bizim oyuncuya vermeye razı olduğumuz paranın 2,5 katını veriyorlar. Şimdiye kadar hiç gündemlerinde yoktu bu oyuncu.

Transfer nedenleri ihtiyaçtan ziyade bahsettiğim konudan dolayı. Galatasaray kompleksleri bu seviyede devam ettiği sürece bunların burnu pislikten çıkmaz. Kendi kendilerini kandırıyorlar sadece.

Bizim işimize geliyor bu tabi. Aynen bu kafayla devam etsinler.

Bunlar kadar aptal bir planlama olamaz gercekten.

Kadro 6 numara diye bas bas bagriyorken, sirf calim atalim ergenler dalga gecsin diye, 30 yasinda oyuncuya 15m euro para veriyorlar.

Kadroda Ismail ve Crespo copunden baska 6 yok, Jorginho veya Ndidi cok daha elzemdi ama, bunlar toptan anlamadigi icin, Fred'e 15m euro para verecekler.

Hahahahahahaah

Bence çok iyi oyuncu o yüzden Fener alsın istemem

Yalnız bu yaşta bir herife €15m bonservis verilecekse o adamın çok ekstra birisi olması lazım

Zaha ve Tete transferleri belli ki kimyalarını bozmuş

15 milyonluk teklif yaptılarsa kendi kendilerine çalım atmışlar akıllarınca biz aldık demek için uğraşıyorlar ama kendini lerini rezil ediyorlar.

Gravenberch, Fofana ya da o seviye adamlar olmazsa diye ben de istedim ama bunlar kafayı kırmış ya. 1 sene sözleşmesi kalmış 30 yaşındaki adama 15 milyon... İnşallah bu şekilde alırlar.

15 milyon mu hem de Euro... Yürü fener kim tutar seni... Şahsen ben istiyordum fred i... Amma velakin bu maliyetlerde gelmesin gitsin karşı tarafa...

Üst Alt