fenerbahçe futbolun komünist formatıdır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fenerbahçe futbolun komünist formatıdır

Kocaman'a yillarca yildiz dusmani dendi.. Yanlis teshis konuldu. Ozellikle her seyi bildigini ve insan sarrafi oldugunu savunan Ahmet Cakar bu konuda cok yanildi. Gecen pazar gunu programda yine yanildi.
Ama artik uyananlar var. Bedri muhtemelen benim yazimi okumus yada okuyanlardan biriyle fikir alisverisi yapmis.
Aykut Kocaman yildiz dusmani degil, kapitalizm dusmanidir.
kapitalizmi andiran herseyden kil kapar. Buna cok para verdigin ve tam anlamiyla isci profiline uymayan yildiz futbolcularda dahil.

Bedri bey yazmis kendi fikirleriymis gibi..

Kocaman'ın ''Komunist futbol''mantığı...

Son düzenleme:
Ha bu arada niye bu konuyu buraya bir daha actim. Cunku actigim hemen hemen her konudan (showthread degil forumthread bolumu sanirim) ban yedigim icin eski acitgim konuyu goremiyorum

Bedri Baykam Aziz Yıldırım'ın sözcülerinden sadece biridir. Fenerbahçe'de yaşananları normalleştirmek için komünizme bağlamalarını hayretle ama bir o kadar da gülerek okuyorum. Kadro kuramamalarını nasıl savunacaklarını şaşırmış durumdalar.

Bu arada madem komünizm üzerinden futbol eleştirisi yapıyoruz o zaman biri çıkıp şu Fenerlilere söylesin:

Komünizm Öldü!

Bedri Baykam Aziz Yıldırım'ın sözcülerinden sadece biridir. Fenerbahçe'de yaşananları normalleştirmek için komünizme bağlamalarını hayretle ama bir o kadar da gülerek okuyorum. Kadro kuramamalarını nasıl savunacaklarını şaşırmış durumdalar.

Bu arada madem komünizm üzerinden futbol eleştirisi yapıyoruz o zaman biri çıkıp şu Fenerlilere söylesin:

Komünizm Öldü!

Komunizm Komunizmi savunanlar icin olmedi. Cunku Komunizm hic bir zaman dogru uygulanmadi. Islam'in surekli yanlis anlasilmasi veya yanlis uygulanmasi gibi dusun.
Ayni mentalite. Kisir dongu. mental virus

Komunizm Komunizmi savunanlar icin olmedi. Cunku Komunizm hic bir zaman dogru uygulanmadi. Islam'in surekli yanlis anlasilmasi veya yanlis uygulanmasi gibi dusun.
Ayni mentalite. Kisir dongu. mental virus
Karl Max ın tarif ettiği komunizim en doğrusu ama gerçekçi olursak hayalci bir düşünce.

Belki bir milyon yıl sonra mümkün olur

Hasofmanli dediniz yillarca ama neden kravat takmadigini sorgulamadiniz. Yildiz dusmani diye salakca birseyle elestirdiniz ama o yildiz degil baska bseylerin dusmaniydi.
Bugun o dusmani oldugu seyi agzindan kacirdi. 57:40'dan itibaren izle

Bu hersey fenerbahcenin kapit.. ehem ohom sey basindan cikiyor demesinler. Dikkat edin orada kapitalizm kelimesi cikiyordu agzindan. sonra "gucluler' den bahsediyor.
cok acik degil mi beyler? niye dalga gectiniz bu kardesinizle?
sizi sevmekten baska ne gunahim vardi benim?

ve zaten konusmasinda futboldu biarakacagim diyor. Politakaya atilip solcu bir partiden adayligini koyar bir iki seneye.
yazdim buraya..

Kupa canavari Aykut hocam ayni zamanda devrimcinin hasidir

Senol gibi cakma devrimci degildir

Senol icin devrim bjk kapisini caldiginda bitti

Efsane devrimci baskanla bulusmazlar umarim

Yoksa Fener durdurulamaz

ali-koc_2996.jpg

Hadi oradan! Devrimi, sosyalizmi, hukuku ayaklar altına aldınız. Sosyalist adam emek yemez, şike yapmaz. Bu adam tescilli şikecidir!

Ayrıca insanın gözünün içine baka baka yalan söyleyen adam hukukun değil, düzenin adamıdır.

Bu kadar kıskanma, sinsi olması bazı şeyleri göz ardı etmeyi gerektirmez. Aykut'un şikeden haberi olmak zorunda da değil.

Türk ve Fenerli olmasaydı Bilic gibi sevilirdi bu da.

Bir kere de insanları çekememezlik yapma, sen de gergin, sinirli bir adamsın, yeri gelir yalan da söylüyorsundur biz sana laf ediyor muyuz MK?

Üst Alt