Fenerbahçe, Henri Bienvenu ile Anlaştı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Henri Bienvenu ile Anlaştı

Cevap: Fenerbahçe, Henri Bienvenu ile Anlaştı

Arkadaşlar beni bilen bilir zamanında burada bikaç scout çalışmam olmuştu çoğu şimdi çok iyi yerlerde seviillanın stoperinden tutunda shaqiriye kadar raporlarını sunmuştum neyse bunu geçelim şimdi bu adam hızlı atletik fakat son vuruş özürlüdür ve bence sercan yıldırım ile birebir kıyaslayabilirsiniz niangı gönderip bu adamı almaksa fenerin başına iş açacaktır ama aykut hoca iki forvet oynarsa bu eksiği fazla hissetmezler lakin semihin sakatlanması durumunda tek başına santraforu kesinlikle sırtlayamaz şimdi ben bu yorumu yapınca bana istatistik çıkarcak arkadaşlar : attığı gollerin 7si dışında ligde ve kupada atılmış goller ve ligde attığı gollerde hep küçük maçlarda iki üç gol şeklinde ;) renkdaşlarımıza duyrulur...

bu arada drenthenin menejerinin ismini yazıp bize gelmeyeceğini söylemiştim fakat pek kaale alınmadık :))) son güne kadar beklenildi

sercan 7 ise bu adam 6 dır ama sercan daha iyi çalım atabiliyor ve türk....... bildiğim kadarıyla tüm bunlar aykutun hızlı futbolcu merakından kaynaklanıyor youngboydan shutter i alsalar iş yapmış sayılırlardı fakat youngboys fenerden büyük takım olduğuna göre bu kanaryaları mutlu edecektir ... niang fenerbahçe için büyük kayıp ... saygılarımla :)

bu sene 6 maçta golü yok etkileyici

avrupa da ön eleme dahil kaç golü var baktın mı peki ikisi fenerbahçe ;) ve toplamda onbeş onaltı gol civarı atmış olması lazım

ligde onyedi maçta golü yok avrupaliginde 6 maçta 1 gol o da grubun en zayıf takımına bu sene toplamda on maç 1 gol en önemlisi ben tanıyorum dur bişey daha kamerun milli takımı 2 maç 0 gol bu transfer aykut kocaman transferi ve hızlı bir takım kurma çabasından yapılmıştır gerçi tam bitmedi bu transfer

Genç potansiyeli olan bir adama benziyor ama Niangla kıyaslanması mümkün değil şuan için.Eldede patlayabilir yıldızıda parlayabilir.

Doumbia'yıda bunlar satmışlardı Cska'ya Bienvenu'da iyi forvet bence 33 yaşındaki Niang'tan daha iyi.

maç başına yeri geldiğinde 5-10 gol olan ligde 28 gol atmış bir oyuncu.Yani Guiza'yı da koysanız o ortalamayı bulur o ligde.

Üst Alt