Fenerbahçe, İsmail Köybaşı'nı KAP'a Bildirdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, İsmail Köybaşı'nı KAP'a Bildirdi!

as oyuncu olarak almadılar ...bizdeki göbekli dombili olcan'ın pozisyonunda ...carole sakatlansa olcan'la devam edeceğiz düşün artık :(
brezilya da tırt artık . en son 7 yemişlerdi :)
valla dostum takımda forvet yok ön libero yok bana göre hala adam gibi stoperimiz yok daha pastayı yapamadık üstüne kivi ananas koyacak lüksümüz yok millet kadroyu süsleme aşamasına geçmiş biz daha ana kadroyu kuramadık :( açıkçası yerli oyuncuyu sadece alt yapıdan alırdım tek kuruş yerliye para vermek bana göre mantıksızlık

valla dostum takımda forvet yok ön libero yok bana göre hala adam gibi stoperimiz yok daha pastayı yapamadık üstüne kivi ananas koyacak lüksümüz yok millet kadroyu süsleme aşamasına geçmiş biz daha ana kadroyu kuramadık :( açıkçası yerli oyuncuyu sadece alt yapıdan alırdım tek kuruş yerliye para vermek bana göre mantıksızlık

ffp kurallarına tabiyiz oyuncu satmadan gelir gider dengesi kurmadan transfer yapamayız.
1 forvet
1 ön libero
1 stoper .
3 adam satman lazım . karşılıgında da zarar etmeyecek şekilde 3 transfer yapman lazım .
stoper almazlar ...serdar o kotayı fazlasıyla doldurdu iyi kazık yedik sakat adamı almakla.
donk öküzünü birilerine iteleyebilirlerse bir ihtimal ön libero alırız yoksa onu da unut.
forvet transferi de şansa kısmete bağlı . avrupada yokuz bu yüzden pek de kasmıyorlar. bakma medyanın her gün bir adamı yazıp çizdiğine. doğru dürüst niyetleri yok .
podolski , umut , sinan üçleminde büyük ihtimalle devam edeceğiz.

niye beşiktaşta forma giyen oyuncu diye belirtmişler ki serbest değilmi ismail şuan aziz yine küçük işlerle uğraşıyor 3 yaşındaki çoçuk mantalitesinde narsist adam :D

Daha önce transferi için kendisiyle görüşmelere başladığımızı duyurduğumuz İsmail Köybaşı ile anlaşmaya varılmış olup, yeni transferimizin imza töreni, 14 Temmuz 2016 Perşembe günü saat 14:00'de yapılacaktır.

İmza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleşecektir.

Basın mensuplarına duyururuz.

Üst Alt