Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa Çıkıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa Çıkıyor

Aga 335 TL. Benim yol masraflarım kalacak yerim falan derken baya girecek. Bide ben daha sonraki maçlarda şehir dışından kimi bulup kime devredecem o bileti. GS Bonus falan herşeyi ayarladık tek maç yapıştırıp geçecektik.

Bilemiyorum ama ben olsam en dusuk kategori de olsa bu son biletleri kacirmazdim , tabi herkesin durumu farkli ama bunlar da bu gece biter

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bilemiyorum ama ben olsam en dusuk kategori de olsa bu son biletleri kacirmazdim , tabi herkesin durumu farkli ama bunlar da bu gece biter

Daha biz karta para atana kadar oda kalmayacak zaten dediğin gibi. Perşembe genel satışa çıkıyor bide.

Asıl benim merak ettiğim belli bi oranda mı satıldı yoksa tribünün tamamı mı

Dedigini anliyorum , diyorsun ki , simdi beklemeyip bu fiyattan alip yarin sadece fb maci icin tek maclik cikarsa ...

ya da simdi bekleyip de tek maclik hic cikmazsa ..

Bide anlamadığım nokta şu hem milletin ne kadar parası varsa sömürek diyolar hemde kombineyi bilet fiyatına göre çok çok uygun fiyata satıyolar , ilk çıktığında 1.kategori 3600 liraydı şimdi 3 maç için 1600 lira istiyolar sıcak para tamam ama kurulan kadro ortada hadi kadroya güvenmiyon kombine satışında sınır koy 30 binde durdur 38 39 bin kombine satıldı kalan 10 bin bileti uçuk uçuk fiyatlardan satmak çok mantıksız.

Bide anlamadığım nokta şu hem milletin ne kadar parası varsa sömürek diyolar hemde kombineyi bilet fiyatına göre çok çok uygun fiyata satıyolar , ilk çıktığında 1.kategori 3600 liraydı şimdi 3 maç için 1600 lira istiyolar sıcak para tamam ama kurulan kadro ortada hadi kadroya güvenmiyon kombine satışında sınır koy 30 binde durdur 38 39 bin kombine satıldı kalan 10 bin bileti uçuk uçuk fiyatlardan satmak çok mantıksız.

Kombine ucuzdu ama biletler de ucuzdu. 8. kategori kombinesi 1000 lira ancak bilet fiyatları 60 lira idi şimdi 100'e çıkardılar. Talep arz ile alakalı bu durum. Arz hep aynı, talep arttıkça fiyatların bir nebze yükselmesi de normal ki bana göre bilet fiyatları Beşiktaş ile kıyaslandığında baya baya düşük.

Kombineyi tesvik her klubun en cok istedigi seydir, 1 senelik dusunmemek lazim . Kombine bir aliskanliktir , benim 18 inci senem araliksiz kombineli . Artik kombine almak seneden seneye acaba mi dedigim bir davranis degil , dunyanin hedef sectigimiz cogu klubunde bilet degil kombine sirasi bile binlerce kisi ..

Kombine devirleri bile karaborsaya dusmus durumda. O yuzden kombineler her zaman ucuzdur ,ama zaman zaman da risktir , ornegin son 2 seneki kombineler , normalde alinmis olsa bile cogu insana gore eziyetti , bu durumda da mac mac giderim diyenler icin buyuk tasarruf oldu cunku kimse o kombinelere para vermis olmayi istemezdi

mesela dogu altin koseleri 1905 lira , indirimle 1700 lu rakamlardaydi sanirim . avrupada devam edilse sudan ucuz denilecek fiyatti ama simdi bu halde bile dediginiz gibi fena fiyat degil

Mac basina 100 lira gibi bir rakam ediyor

Kale arkasi kombineleri ise asiri ucuzdu

Kombine ucuzdu ama biletler de ucuzdu. 8. kategori kombinesi 1000 lira ancak bilet fiyatları 60 lira idi şimdi 100'e çıkardılar. Talep arz ile alakalı bu durum. Arz hep aynı, talep arttıkça fiyatların bir nebze yükselmesi de normal ki bana göre bilet fiyatları Beşiktaş ile kıyaslandığında baya baya düşük.

Bu hızla devam edersek seneye bjk yi 2 ye katlarız , son 2 yılın şampiyonu bjk aramızda fark olması normal

Ulan böle saçma iş mi olur. İlk defa Arenaya gidecektim ne hayaller kuruyorduk. İnsan birazda şehir dışındaki taraftarı düşünür mal herifler. Lanet olsun ya tüm hevesimi kırdılar önce Konya ardından Fener maçına gidecektim 2 hafta tribünde olacaktım sokayım yapacağınız işe.

Sonradan tekrar genel satışa çıkar mı yoksa tüm koltuklar satıldı mı ?

Ben de öyle düşünüyorum. Kahretsin!

Ucuz kategorilerde fazla bilet kalmamış şimdi baktım passo'dan. Bence almak isteyen vakit kaybetmeden alsın biletini.

Üst Alt