Fenerbahçe maçı biletleri tükendi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe maçı biletleri tükendi!

Cevap: Gs Bonusu olan arkadaş aranıyor!

Ya arkadaşlar banada lazım lütfen gitmeyecek GSBonusu olan bir arkadaş varsa bana özel mesaj atabilir mi.Tek bilete ihtiyacım var lütfen ya.

Cevap: Gs Bonusu olan arkadaş aranıyor!

Bende 2 tane kart var bi asıl kart bi ek kart ama malesef bizde 4 kişiyiz :)

eğer gitmiyecek arkadaşlar varsa bana da lazım.

Cevap: Galatasaray Fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları 2010

İnternet harıcınde Ankaradan bilet alma şansım yok dimi??

Yükseldeki dost kitapevi, ankamall de en üst katta biletix gişesinde bazen tunalıhilmideki dostta ve bilkentteki biletix dede çıkabiliyor. önümüzdeki hafta açıklama yaparlar.

ben geceden gidip sabahlamayı planlıyorum 4-5 kişi madrit maçında sabah 7 de girdim sıraya 3 kişi vardı ama bu fenev maçı daha kalabalık olur.

ayrıca 3. kişi olmama rağmen 4. kişiye eski açık kalmamıştı.

Arkadaşlar aslında GSCimbom ailesi olarak beraber gitsek? Küçük de bir pankartla? Çok mu hayalciyim :)

:2_thumbs_up_-_anima Çok güzel fikir. Facebook Galatasaray fan page bile pankart yaptırıp topluca gitti maça niye GSC pankartı yaptırıp topluca gidilmiyor stada?

Bilet Fiyatları

Numaralı Grup 1: 220 TL

Numaralı Grup 2: 165 TL

Kapalı Alt Grup 1: 220 TL

Kapalı Alt Grup 2: 165 TL

Yeni Açık Alt: 50 TL

Yeni Açık Üst: 50 TL

Eski Açık: 50 YTL

Ali Sami Yen Gişe Fiyatları

Numaralı Grup 1: 207 TL

Numaralı Grup 2: 152 TL

Kapalı Alt Grup 1: 207 TL

Kapalı Alt Grup 2: 152 TL

Yeni Açık Alt: 44 TL

Yeni Açık Üst: 44 TL

Eski Açık: 44 TL

hocam eminmisin numaralı grup 1 kesin 220 mi olur acaba?

Yükseldeki dost kitapevi, ankamall de en üst katta biletix gişesinde bazen tunalıhilmideki dostta ve bilkentteki biletix dede çıkabiliyor. önümüzdeki hafta açıklama yaparlar.

ben geceden gidip sabahlamayı planlıyorum 4-5 kişi madrit maçında sabah 7 de girdim sıraya 3 kişi vardı ama bu fenev maçı daha kalabalık olur.

ankamall deki biletix den kesin çıkarmı ?

Ankara'dan bahsediyor iseniz Ankara'da ki biletix bayilerinden Atletico Madrid maçı için bilet satışı olmamıştır.Yapılamadı çünkü öncelik GSBonus sahiplerine verildiği için genel satışa bilet kalmamıştı.

Ankara'dan bahsediyor iseniz Ankara'da ki biletix bayilerinden Atletico Madrid maçı için bilet satışı olmamıştır.Yapılamadı çünkü öncelik GSBonus sahiplerine verildiği için genel satışa bilet kalmamıştı.

tabi söylemeyi unuttum :) gsbonusla gitmiştim bilet almaya

ankamall deki biletix den kesin çıkarmı ?

%90 ihtimalle çıkar ben ilk yarı bjk maçına gitmiştim ankamal den aldım bileti madrit maçındada satış yapılmış ama gs.orgdan takip etmen gerekiyor. birde ankamalde normal vatandaş aşşağı kapıda beklerken içerde tanıdığı olanlar çoktan içeri girmiş oluyorlar yani ankamalden alma şansın düşük bence

tabi söylemeyi unuttum :) gsbonusla gitmiştim bilet almaya

Atletico Madrid maçında hatırladığım ve bildiğim kadarıyla önce biletix web sitesinden ayırtıp öyle gidip alınıyordu bayilerden bilet.Hani gidip beklenilip orda satın alınmıyor öncesinde ayırtmak gerekiyordu diye biliyorum ben ama neyse konumuz Fener maçı ve bana hala 1 adet bonus kart lazım :).

Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları 2010

PFDK ne diyecek bakalım.Elimiz mahkum oradan gelecek habere bağlıyız.

Normalin altında olsun; kar amacı gütmeden stadı fazlasıyla dolduralım :D

Bu maça gitmem lazım . Ne kadar param var yok vermeye hazırım vallahi .

Atletico Madrid maçında hatırladığım ve bildiğim kadarıyla önce biletix web sitesinden ayırtıp öyle gidip alınıyordu bayilerden bilet.Hani gidip beklenilip orda satın alınmıyor öncesinde ayırtmak gerekiyordu diye biliyorum ben ama neyse konumuz Fener maçı ve bana hala 1 adet bonus kart lazım :).

internetten alırsan o şekilde oluyor sana geçici bilet tarzı bi çıktı veriyorlar onunla biletixe gidip bilete dönüştürüyorsun ama normal biletix gişelerindede aynı anda satışa sunuluyor ben aldım 2 tane ordan biliyorum madrit maçında yükseldeki dost kitapevinden.

kart bulsanda yine sabah erken git bence ilk yarım saattin sonunu görmez eski açık bileti

Üst Alt