Fenerbahçe Maçı İlk 11'i Belli Oldu! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı İlk 11'i Belli Oldu!

yani ben de çok beğenmedim, tabloyu görünce gözüm 2. forveti aradı ama bulamadı. maçtan çok umudum yok. beraberliğe şaşırmam kazanırsak da mutlu olurum. tahminim 1-1 beraberlik.

ben de merak ediyorum neler olacak. bakarsınız yanılırız hepimiz de

Kötü sonuç alırsak ve Belhanda yine birçok derbide sergilediği performansı sergilerse birçok üyemiz ceza alacak.

Şu maçta hızlı ve bol pozisyon bulacağımıza inanıyo musunuz Aallah aşkına Allah aşkına yaa. Hizli teknik ve seri kim var şu kadroda.

Onu dahi beceremiyo Belhanda.

dutch oldugun icin futbolu joga bonito sanman normal ahbab futbolda ayagini estetik bi sekilde yana yatirip amacsiz pas yaparken sexy gozukmek disinda onemli seyler de var senin sandigin gibi bir oyun olsa selcuk hala 11deydi ama degil. belhandanin da takima bana gore ne kattigini yazmaklan da ugrasamayacam ama ne yazarsam yazam eminim 5 macta 1 olan pas hatasiyla rakibe kontra vermek gibi seyler anlatirsin gelip o yuzden herifin topsuz oyununu, dikine gidebilitesini, defansini seviorum bunlar da dedigin 19 yasindaki cocuklarin bu kadar hareketsiz ve oyun plani olmayan takimlarda rahatca yapabilecekleri seyler degil

Seri geçen gol attı toparlanıyo diye tribünde. Koşan basan andone tribünde bakın yedek değil tribünde. Bıraksın artık terim bu işi.net futboldan anlamıyor hiç bi zaman da anlamadı zaten.

Emre Mor’da Brügge maçında iyi performans sergilemesine rağmen Malatya maçında süre alamadı. Forma adaletli dağıtılmıyor ama bu her zaman vardı.

Lemina 60-70dkyı çıkarırsa feneri ezeriz ki form durumu yavaş yavaş yükseliyordu bide hırslı manyak tam derbi topçusu. Seriye bende katılmıyorum ama 3-4hafta önce ndiaye beyinsizi bu adamdan iyi diyordunuz 1gol atınca fikir değiştirdiniz azcık omurgalı olun(fikri her zaman sabit olan renktaşlarıma kesinlikle söylemedim ayrıca ben de yanlış buluyorum 12kişilik kafilede olmamasını)

Lemina uzun zamandır ekstra kondüsyon çalışmaları yapıyordu. Bu nedenle özellikle malatya maçına çok yorgun halde çıktı ve bitik göründü. Bu maçta fiziksel olarak iyi iş çıkaracağını düşünüyorum.
Bu maçtaki partneri Belhanda değil Seri olmalıydı. Belhanda'yı genel olarak idare eder bulsam da maskeyle çıkılacak maç bu maç değildi. Maske yüzünden görüş açısı muhakkak bir miktar azalacak. Zaten çevre kontrolü konusunda yeterli değil. Kritik bir top kaybı yapma ihtimali daha da artıyor bu durumda. Ayrıca o maskenin bulunması sinir bozucu olacaktır sanırım. Hay bilmem naapcam maskesini de dediği gergin anlarında umarım karşı taraftan tahrik gelmez.

Yuh be seri 18de de yokmuş resmen kepazelik.. Lemina aşırı bitik belhanda yeni dönüyor 2si de 11de.. Şu adamlar ilk yarı sakatlansa ne bok yiyeceğiz soruyorum sizlere

Üst Alt