GSC Haber - Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu

Zaha'nın yedek olmasıyla öddeki 3 sakatın 2'ye düşürülmesi doğru. Stoperde Nelson kararı doğru. Torreira'nın yanında Kaan olmalıydı bence hele de Fb orta sahada İrfan-Crespo çıkmışken. İrfan sağa kayarak Osayi-Cengiz kanadına yakın oynarsa Barış kısmı sıkıntılı olacak ama bu sefer de orta sahaları zayıf olur.

Mertens iyi gününde olursa iş yapariz gibi yoksa kabız futbol devam. Geride de Barış patlarsa sürpriz olmaz bu maç oynanacak kumar değildi hem de ileride bir opsiyon eksildi bilemedim umarım iyi oynar ve mücadele ederiz

Barış solbekte zorlanacak.
Umarım hafta içi manyak antrenman performansı sergilemiştir ve ona göre almıştır. Nasıl bir yokluk arkadaş bu sol kanatta...

Davinson olmadığı için hesap kitap yapmaya gerek yok beraberlik iyidir diyordum Kaan yoksa o iş de yaş. Hayırlısı hoca kazanmaya çıkmış ama aynı kadro Karagümrük gibi oynarlarsa fark yeriz

Fazla şaşırmadım. Demirbay-Lucas bekliyordum. Ön hatta Zaha-Kerem yerine Kerem-Dries tercih edilmiş düşüncemden farklı olarak.

Üst Alt