Fenerbahçe, Mesut Özil'in Ardından Eden Hazard Transferini Bitirmek İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Mesut Özil'in Ardından Eden Hazard Transferini Bitirmek İstiyor

1610981147429.png

Fenerbahçe'nin Real Madrid'in Belçikalı yıldızı Eden Hazard'ı transfer etmek istediği belirtildi.

Ajansspor'un haberine göre Sarı Lacivertliler, Real Madrid'deki performansı ciddi şekilde sorgulanan Eden Hazard için dünya devine 6 aylık kiralama teklifi yapacak. Real Madrid'in ise oyuncusunu başka bir takıma satmak ya da kiralamak gibi bir hedefinin olmadığı yazıldı.

Haberde ayrıca Hasan Çetinkaya'nın geçmişte söylediği, "Eden Hazard benim arkadaşım. onu 15-16 yaşımdan beri tanıyorum. Fenerbahçe'ye büyük sempatisi var. Birgün Fenerbahçe forması giyececeğini bana söyledi" sözlerine de yer verilirken, Çetinkaya'dan 'Fenerbahçe'nin eski başkanı' diye söz edilmesi de dikkat çekti.

İspanya'da yer alan haberlerde transferin gerçekleşmesinin zor olduğu da belirtildi.

Hazard sakatlıklardan futbolu bırakmayı düşünen bi adam yav sahada alper potuk gibi takılıyor iyi olur parayı buna gömsünler. Ama yalandır tabi

EiYH1OdXkAMrNss

Herifler oyle bir gaza geldiler ki Mesut Ozil transferinden sonra, artik herkesi alabiliriz dusuncesi ile geziyorlar sokaklarda. O yuzden bu habere sasirmamak lazim cunku Fenerli arkadaslarim bile artik Ali Koc kimi isterse alir, parayi nasil olsa Acun veriyor diyorlar.

"Fenerbahçe'ye büyük sempatisi var. Birgün Fenerbahçe forması giyececeğini bana söyledi"

Eden Hazard Fenerbahçe'nin renklerini biliyorsa benim adım Tahir Mahir değil!

Biz olamıyorsak Bjk olsun aynı 2016 gibi,yine sussunlar
Bende normalde oyle dusunuyorum ama diger yandan, bizimkiler Fener olamayinca da ciddi revizyona gitmiyor takimda. Hep 'Fener olmadi nasil olsa ortada bir sorun yok' kafasiyla devam ediyorlar sonra. O bakimdan aslinda Fener'in sampiyonlugu bizim icin hayirli olabilir, belki tatli ruyadan uyanirlar boylece.

Herifler oyle bir gaza geldiler ki Mesut Ozil transferinden sonra, artik herkesi alabiliriz dusuncesi ile geziyorlar sokaklarda. O yuzden bu habere sasirmamak lazim cunku Fenerli arkadaslarim bile artik Ali Koc kimi isterse alir, parayi nasil olsa Acun veriyor diyorlar.

Acun Exxen'i satsa Hazard in maaşını anca öder; bu arada 6 aylık maaş sadece.

Üst Alt