Fenerbahçe mi şampiyon olur Başakşehir mi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe mi şampiyon olur Başakşehir mi ?

Şampiyon Kim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    12
GALATASARAY

Neden böyle can sıkıcı moral bozucu konular açılıyor. Şubat ayındayız ve liderle aramızda 2 puan var. Rakipleri Real Madrid, Barcelona bellediniz herhalde. Şaşırdınız hepiniz. Olacak şey değil. Her yenilgide küme düşmüş muamelesi yapıyorsunuz takıma. Evet ters giden şeyler var. Ancak şu dakikalarda forumda esen havayı takımımız hak etmiyor.

ŞAMPİYONSUN GALATASARAYIM.

Galatasaray inanmayanlari diye bir laf vardır arkadaşlar önce biz inanmıyoruz ki
Bak aykut 1 aydır ağlıyor şenol ağlıyor peki bu karaktersizler topmu oynuyor bizim kadar top oynuyorlar ama adamlar ağlaya ağlaya geldiler buraya neyse kalp kırmadan ben kaçayım Allaha emanet olun.

GALATASARAY

Neden böyle can sıkıcı moral bozucu konular açılıyor. Şubat ayındayız ve liderle aramızda 2 puan var. Rakipleri Real Madrid, Barcelona bellediniz herhalde. Şaşırdınız hepiniz. Olacak şey değil. Her yenilgide küme düşmüş muamelesi yapıyorsunuz takıma. Evet ters giden şeyler var. Ancak şu dakikalarda forumda esen havayı takımımız hak etmiyor.

ŞAMPİYONSUN GALATASARAYIM.

Fb maçı da var deplasman -3 de oradan yaz

Yoksa birileri sırf bu yüzden mi 11 puan farkı kapattırdı. Başakşehir üzerinden birileri iyi para kazanacak, federasyon da ne Galatasaray ne de feneri Şampiyon yapar
Haa şunu da söyleyeyim yine bi ara lider yapacaklar ama en fazla 2 hafta. Yani çok açık bir şeyler dönüyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olumsuz olmayın temalı yazılar yazıyorsunuz da nedenini açıklayın. Çünkü benim sahada gördüğüm takım şampiyon olacak kapasitede değil. Orta saha çok kırılgan,çok yumuşak. Bitik Selçuk, teknik kapasitesi yetersiz Tolga ve Anadolu takımı topçusu Donk oynuyor. Hala nasıl umut dolu mesajlar verebiliyorsunuz anlamıyorum.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt