Üye Görüşü - Fenerbahçe Nereye Kadar Son Dakikalarda Hakemle Kazanacak? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Fenerbahçe Nereye Kadar Son Dakikalarda Hakemle Kazanacak?

Ts maçı sonu olayları fenerin 3.golündeki hakem hatasının önüne geçti haliyle fakat öyle geçiştirilecek pozisyon değil.

Üst üste her maç yaşanıyor bu rezalet. Batshuayi son dakikaların golcüsü diye göklere çıkarılıyor. Kaç tanesi adil gol onların?

Demem o ki bu sezon malum sezondan daha kirli. Buna bir dur diyen de yok.

2010/11 sezonu bu sezonun yanında bembeyaz kalır ortalığı karıştırıp rakibi gerip hafta içi bizimle ilgili algılar yapıp kendi yaptıkları tüm pislikleri unutturmaya çalışıyorlar.

Bizim maca kadar böyle gidecek. Sonra biz cakacagiz ve bu sezon bitecek. Önumuzdeki sezon tekrar deneyecekler. Ama anlamadiklari birsey var, hileyle hurdayla basari gelmez. Allahin adaleti şaşmaz

Şampiyon olana kadar böyle olacak.En az 2-3 kere yazdım aynı şeyi ama şu aynı pozisyon bizim maçta olsa yine verirler gördüğünüz gibi adamların umurunda filan değil yani.Amac fbyi şampiyon yapmak ve eğer biz 1 kere bile takılırsak bu amaç da gerçekleşecek çünkü rakip takilmayacak

2010/11 sezonu bu sezonun yanında bembeyaz kalır ortalığı karıştırıp rakibi gerip hafta içi bizimle ilgili algılar yapıp kendi yaptıkları tüm pislikleri unutturmaya çalışıyorlar.
2010-2011 sezonuna rahmet okuttular resmen. Böyle bir skandal olamaz. Hatay maci disinda tüm maclarinda skandallar yasandi. Bir beraberlige iflas edecekler ama bir türlü o beraberlige bile izin vermiyor hakemler. Ellerinden gelenin maksimumunu sahaya yansitiyorlar eyyam olarak. HUM denilen adamin yatacak yeri yok.

fenerbahçe'nin acayip geniş kadrosu var. değişiikliiklerlle. oyyunn güççleri düşşmüyor , aksine rakibin gardı düşmüşken fizik ve güç olarak taze kan sokabiliyorllar.

rrotasyon olarak çok önümüzdeler , bşz her maçç 12-13 kişi ile oynarken adamlar her mevkide Aynı kalitede 2 ser ydekleri vaar.

Not : hakem ve dış etkenler bi tarafa alınıp yazdım

fenerbahçe'nin acayip geniş kadrosu var. değişiikliiklerlle. oyyunn güççleri düşşmüyor , aksine rakibin gardı düşmüşken fizik ve güç olarak taze kan sokabiliyorllar.

rrotasyon olarak çok önümüzdeler , bşz her maçç 12-13 kişi ile oynarken adamlar her mevkide Aynı kalitede 2 ser ydekleri vaar.

Not : hakem ve dış etkenler bi tarafa alınıp yazdım
bugün yedekten zaha, ziyech ve vinicius oyuna girip maci kazandirdilar. sezonun büyük bölümünde cok eksik kadrolarla mücadele ettigimiz icin öyle geliyor. sag ve sol bek yedegi disinda saglikli bir kadroda eksiklik yok.

Trabzon maci kırılmaydi ve oyle boyle 3 puan çıkardılar, bu saatten sonra sizlanmanin bir anlami yok fener surpriz bir kayip yapmazsa arenaya 2 puan geride gelecek, avantaj onlarda.

Gsli federasyon dediler ama en büyük faydayi fener gördü. Fiksture bile ayar verdiler. Yonetim masa basinda bazı seyleri engelleyemedi maalesef

Trabzon maci kırılmaydi ve oyle boyle 3 puan çıkardılar, bu saatten sonra sizlanmanin bir anlami yok fener surpriz bir kayip yapmazsa arenaya 2 puan geride gelecek, avantaj onlarda.

Gsli federasyon dediler ama en büyük faydayi fener gördü. Fiksture bile ayar verdiler. Yonetim masa basinda bazı seyleri engelleyemedi maalesef
avantaj nasıl onlarda üstad rams’a gelecekler işte

Zeytinli’nin bile kullanmayacağı bir ifade

Fbyi yalamak icin bahane uyduranlarin kafasina kirasim geliyor. Totem mi yapiyonuz napiyonuz anlamak mumkun degil.

Bok gibi takimlar oglum niye kendinizi kandiriyosunuz

Son düzenleme:
Onlar arenada kazanacaklarını planladıkları için ayakta duruyorlar ama daha önce kadıköyde bile yenemediler bizi. Stadlarında şampiyon olduk.

Üst Alt