Üye Görüşü - Fenerbahçe Nereye Kadar Son Dakikalarda Hakemle Kazanacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Fenerbahçe Nereye Kadar Son Dakikalarda Hakemle Kazanacak?

Nasıl olur bilmem ama fenerli arkadaşım iddiaya girelimmi dedim derbiye kadar puan kaybetmiyecez biz dedi ,açıkçası hakemler yuzunden cesaret edemedim 😄

yunan yazar kostas nikolakopoulos:

"konferans ligi'nin bir sonraki etabında olympiakos'un rakibi: penaltıların kraliçesi!

hey, fener'in iki sezonda tüm organizasyonlardaki ne kadar kazandığını biliyor musunuz? 43!!! geçen yıl 22 ve bu yıl şu ana kadar 21! matematiksel olarak 50'yi aşacak gibi görünüyor çünkü sezon finaline kadar en az 11 maçı var ve aynı oranda giderse bu sayı 50'nin üzerine çıkacak!"

Nereye kadarimi var ? Lig bitiyor zaten birkaç haftaya bu soru Aralık ayında yazılsa anlarım. Son haftaya kadar devam

Trabzon maci kırılmaydi ve oyle boyle 3 puan çıkardılar, bu saatten sonra sizlanmanin bir anlami yok fener surpriz bir kayip yapmazsa arenaya 2 puan geride gelecek, avantaj onlarda.

Gsli federasyon dediler ama en büyük faydayi fener gördü. Fiksture bile ayar verdiler. Yonetim masa basinda bazı seyleri engelleyemedi maalesef
Kocaelidesin dimi beni bul

yunan yazar kostas nikolakopoulos:

"konferans ligi'nin bir sonraki etabında olympiakos'un rakibi: penaltıların kraliçesi!

hey, fener'in iki sezonda tüm organizasyonlardaki ne kadar kazandığını biliyor musunuz? 43!!! geçen yıl 22 ve bu yıl şu ana kadar 21! matematiksel olarak 50'yi aşacak gibi görünüyor çünkü sezon finaline kadar en az 11 maçı var ve aynı oranda giderse bu sayı 50'nin üzerine çıkacak!"
Şunu youtube da bir kaç Galatasarayli kanal harici kimse haber yapmadi. Biz bu istatistiğe sahip olsak aspor ve trt spor başka olmak üzere hergun medyada haber yaparlar hakemler bize penalti verirken 5 kez düşünürlerdi. Heryere adamlarını koymuşlar. Bizde yazık takım mücadele ediyor Allah razı olsun onlardan. Diyecek söz bulamiyorum buraya kadar getirmeleri bile mucize.

Üst Alt