Fenerbahçe: "Nihat Özdemir'i ve Türkiye Cumhuriyeti’nin değerli savcılarını göreve davet ediyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe: "Nihat Özdemir'i ve Türkiye Cumhuriyeti’nin değerli savcılarını göreve davet ediyoruz"

Anlaşıldı.bunlar her puan kaybettikleri maç sonrası algı yapacaklar böyle.satılık medya ellerinde nasıl olsa olmayan penaltıyı varmış gibi yuttururlar millete.bit oğlu bitler. Herzaman derim bu fenerin türk futbolundan temizlendiği gün türk futbolu 30 sene ileri gider.medyadaki federasyondaki bütün pislikler bunlardan kaynaklanıyor
geçen sene baktılar şampiyonluk bize geliyor aynı algıyı kastılar.sezon boyu olan söylemleri ile sezonun son bölümündeki söylemleri birbirinden oldukca farklı hale gelmişti. kupa finalinde akhisar maçında rakip oyuncuların yaptıkları rezillikler kulüplerin üzerinde oldukca etkili olduklarınıda gösteriyor.
bizimikleri bile etkilyor adamlar gerçide neyse

iğrençliğin resmini çiz deseler şu camiayı komple resmederdim.
Yazmayayım diyorum işin sonu bir gün başka yere gidecek diyorum ama bu dy zekalı heriflerde utanma, ar, namus denen hiçbir şey yok dayanamıyorum yine. Biri çıkıp sayın bilmem neresine atladığımın şikecisi diyemiyor ona delleniyorum.

Ulan sene başından beri zanka denen herifin ceza sahasında rakibi kafa vurmasın diye itmesinin sayısı en az 5. Attığı tek golü rakibi iterek atıyor.
Takımının sürekli tekmeleyerek oyun oynadığı ligde kart bakımından en az kart gören takımsın.
Biri şike treni yaptığınız sezonda olmak üzere iki kere götünü kurtarmışlar. Fenerbahçe olmazsa lig olmaz bahanesi altında.

Bazen diyorum sibiryada falan doğsaydım da şu pislik düzen görmez olaydım

Aziz bu utanmaz herifin yanında melekmiş gerçekten.En azından insanın yüzüne gülüp arkasından iş çeviren biri değildi.Bu herif aşırı sinsi 1 karakter.Nese bir kaç yıl içinde istifa edip tarih sayfalarında ekranlarda para dilenen sıfır kupalı zavallı olarak anılacak nasıl olsa.

Olum ülkeyi komple almışsınız ne bu arsızlık yemin ederim ne olmak istiyosunuz ne istiyosunuz toplanak verek yaa bu kadar ağlamayın be kardeşim. İstiyorlar ki herkes el pençe dursun her maç herkes yenilsin bunlara karşı. Her puan kaybettiklerinde zirlayacak bu davarlar. Bu sene ağlaya zirlaya şampiyon olacaklar yemin ederim. Gerçi bu beceriksizler bu kadar gücü toplanmasına rağmen onu da beceremezler.

Kesinlikle bizi çekmek istedikleri bataklığa girmememiz lazim. Bize mutlaka sataşacaklar,duymazlıktan gelinmeli aksi takdirde konsantrasyonumuz gidiyor. Bırakalım da it ürüsün,biz gidelim.

Ligde tüm takımlar en fazla 6 faulde 1 kart görürken bu adamlar ortalama 10 faulde 1 sarı kart görmüşler.. .
Bu rezilliktir..
Gördükleri kartların çoğu da itiraz falan..

Bırak bizi, beşiktaşı, trabzonu, fenerbahçeliler bile kıçıyla gülüyor... İyi de bu adamlar kimi kandıracaklarını sanıyorlar? Kendi kendilerini kandırıyor olamazlar mı? :asd:

Nihat ÖZDEMİR denilen FB yalakası derhal istifa edip, Limak'ı yönetmeye devam etmelidir. Arsız şerefsizlere bak, hem suçlular hemde ağlıyorlar.

Ortam gerilsin kavga ciksin puan altin olsun

Kaos ciksin bize yarar :asd:

Bjk iledr bir hir ciksa bjk fener trabzon birbine girsin biz aradan cikariz

Üst Alt