Haber - Fenerbahçe: "Olympiakos maçı hazırlıklarına başladık" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe: "Olympiakos maçı hazırlıklarına başladık"

İntertoto kupasını çok abarttılar daha önce yarı final oynayan türk takımları(benim hatırladığım);
-Bursa
-Samsun
-Trabzon
-İstanbulspor

Böyle davranarak bizzat kendi üzerlerinde korkunç bir baskı yaratıyorlar. Felaket bir süreç yönetimi.

Şimdi bu kadar tantananın, "vay benim Avrupa maçım var" yaygarasının üstüne gittin ve Yunanistan'da ilk maçtan turu verdin diyelim.

Ne diyeceksin? Ne anlatacaksın taraftarına?

Evet, destekledigimiz takim Olympiakos'tur en azindan ne derece bize dusman olduklarini biliyoruz ya da olmadiklarini.

Bu arada bize derken Turk Milleti icin'dir soylem. Bunun disinda, vurdugun gol olsun Oly.

Böyle davranarak bizzat kendi üzerlerinde korkunç bir baskı yaratıyorlar. Felaket bir süreç yönetimi.

Şimdi bu kadar tantananın, "vay benim Avrupa maçım var" yaygarasının üstüne gittin ve Yunanistan'da ilk maçtan turu verdin diyelim.

Ne diyeceksin? Ne anlatacaksın taraftarına?

oyuncular gs macindaki olaylara cok üzüldüler bu yüzden bu maca konsantre olamadilar

Lig bitince de Beşiktaş'la yapacakları Hiper Kupa'nın hazırlıklarını yaparlar diyeceğim de o zaman da yabancı oyuncuların tatile çıkacakları akıllarına gelir onu da ertelerler.

Üst Alt