Fenerbahçe, Palabıyık Jokerini Devreye Soktu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Palabıyık Jokerini Devreye Soktu

Yaw bizim macin hakeminin neyi var? Penaltida toptan once kolunu savurup bildigin küt diye vurmus. Emre Akbaba'nin yüzü bildigin git gel yapmis. Aynisi orta sahada olsa %100 faul. Milletin karın agrisi ortada pozisyon yokken penalti olmasi ki haklilar ama savunma oyunculari da akilli olacak.

O skandal maç üzerine hala aynı esprinin sürmesi Galatasaray taraftarının rasyonel kimliğine darbe vuruyor.

Ali Palabıyık yönettiği son 4 Fenerbahçe maçının hiçbirinden Fenerbahçe galip gelmemiş.
nasıl olur Tmk. bu fenerli hakemin yönettiği bütün maçlarda fenere 2-3 penaltı, rakip takıma 4-5 kırmızı kart vermiş olması lzm. nasıl son 4 maç galip gelememiş fenevbahçe. yanlıştır o bilgi. bütün tff hakemler vs hepsi fenerin arkasında şampiyonluğa taşıyor adamları

O skandal maç üzerine hala aynı esprinin sürmesi Galatasaray taraftarının rasyonel kimliğine darbe vuruyor.

Ali Palabıyık yönettiği son 4 Fenerbahçe maçının hiçbirinden Fenerbahçe galip gelmemiş.

Herif Kadıköy'de Fener'i mağlup ettirmeyerek 20 yılda Aziz'in yaptığı kadar işi bir 90'da yaptı, daha ne yapsın. Her maç 3 penaltı çalacak hali yok.

yönettiği son fb maçı bu sene 0-0 biten maç oyuncularımıza 7 sarı çıktığı ve gol şansını engelleyen tiseranda kırmızı çıkmayan maç

Arkadaşlar bize de onlara da çok penaltı veriliyor.
Bunun asıl nedeni VAR.

Bir pozisyona on kere bakıyorlar.
Bazen Var'a rağmen acayip kararlar çıkıyor.
Siz de biliyorsunuz ki minare kılıf meselesi.

Gscimbom mobil

nasıl olur Tmk. bu fenerli hakemin yönettiği bütün maçlarda fenere 2-3 penaltı, rakip takıma 4-5 kırmızı kart vermiş olması lzm. nasıl son 4 maç galip gelememiş fenevbahçe. yanlıştır o bilgi. bütün tff hakemler vs hepsi fenerin arkasında şampiyonluğa taşıyor adamları

Google a Ali palabıyık yönettiği maçlar yazdın mı bir saniyeden daha az sürede verilere ulaşırsın. İyi forumlar.

O konuda haklısın. O maçı katletti. Onun yerien başkası olsa aynı şeyler olacaktı. Ama Fenerbahçe kazansın diye Ali Palabıyık'ı atıyorlar iddiası verilerle yanlış.

O maçın üstüne Ali Palabıyık'ın Fener maçı alması bile başlı başına şaibelidir. Yalan yok Ümit Öztürk bizim Trabzon maçında baka göre bir hata yaptı herifi bir daha bizim maça vermediler. Tam tersi ne zaman Beşiktaş-Fener maçına verseler yaranacağım diye yanlı yanlı maç yönetiyor. Bu şerro nasıl bir kansızsa o maçtan sonra Galatasaray ve hatta derbi maçı almasına rağmen bizi ince ince doğramaya devam ediyor. Bir anlamda bu şerefsizi meşrulaştırırken Ümit Öztürk'ü aforoz ettiler. Bu bile Galatasaray lehine hata yapan hakemlerin nasıl bir muamele göreceklerinin teminatıdır. Yine Palabıyık vermişler ve yine en azından Fenerbahçe'nin mağdur edilmeyeceğinin garantörü olmuşlar. Bize de kendini ispatlasın, hem Galatasaray'ın rakibini, hem de deplasmandaki takımı ezdirmesin diye bir çömez atamışlar. Kaşarlanmıştan her türlü daha iyidir ama Galatasaray'ın rakibinin en azından Galatasaray'dan daha çok mağdur edilmeyeceğini de ceplerine atmışlar.

O maçın üstüne Ali Palabıyık'ın Fener maçı alması bile başlı başına şaibelidir. Yalan yok Ümit Öztürk bizim Trabzon maçında baka göre bir hata yaptı herifi bir daha bizim maça vermediler. Tam tersi ne zaman Beşiktaş-Fener maçına verseler yaranacağım diye yanlı yanlı maç yönetiyor. Bu şerro nasıl bir kansızsa o maçtan sonra Galatasaray ve hatta derbi maçı almasına rağmen bizi ince ince doğramaya devam ediyor. Bir anlamda bu şerefsizi meşrulaştırırken Ümit Öztürk'ü aforoz ettiler. Bu bile Galatasaray lehine hata yapan hakemlerin nasıl bir muamele göreceklerinin teminatıdır. Yine Palabıyık vermişler ve yine en azından Fenerbahçe'nin mağdur edilmeyeceğinin garantörü olmuşlar. Bize de kendini ispatlasın, hem Galatasaray'ın rakibini, hem de deplasmandaki takımı ezdirmesin diye bir çömez atamışlar. Kaşarlanmıştan her türlü daha iyidir ama Galatasaray'ın rakibinin en azından Galatasaray'dan daha çok mağdur edilmeyeceğini de ceplerine atmışlar.
Ben açıkçası sizin kadar niyet okumuyorum. Her maçı kendi özelinde değerlendiriyorum. Sonuca bakıyorum. İşin incesi kalını yok. Adam kazandırmak isterse şak diye alenen kazandırır. O meşhur bizim derbi maçında feneri koruduğu gibi.

Ama dediğim gibi o maç üzerinden hala Ali palabıyık kasti atandı sözü yanlış. 5 maçta bir galibiyeti var adamların

Ben açıkçası sizin kadar niyet okumuyorum. Her maçı kendi özelinde değerlendiriyorum. Sonuca bakıyorum. İşin incesi kalını yok. Adam kazandırmak isterse şak diye alenen kazandırır. O meşhur bizim derbi maçında feneri koruduğu gibi.

Ama dediğim gibi o maç üzerinden hala Ali palabıyık kasti atandı sözü yanlış. 5 maçta bir galibiyeti var adamların

Yönettiği son 5 maç 2 Sivas, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon maçları. Bu maçları değil Ali Palabıyık, Aziz Yıldırım yönetse Fener kaçını kazandırabilirdi bilmiyorum ama Ümit Öztürk'ün Şubat 2019'dan beri Galatasaray maçı alamaması hangi iyiniyetle açıklanır kestiremiyorum. Tek bildiğim geçen sezonun ilk yarısı hariç 3 sezonluk dönemde Fenerbahçe'nin her türlü sahada ve saha dışında Galatasaray'dan çok daha fazla korunduğu. Tek bildiğim Ali Palabıyık'ın Kadıköy'de Fener lehine yaptığı o hataları yapacak herhangi bir Galatasaray yanlısı hakemin bir daha hiçbir zaman Galatasaray maçı alamayacağı, aynı onun yarısını yapan Ümit Öztürk örneğinde olduğu gibi.

Üst Alt