Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu

Cevap: Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu

Platını suan usul geregi iddanameyi bekliyor,Acıklansın bakalım o zaman nasıl Kusların tepesine binecek,Bizde keyifle izliyecez gelismeleri:D

Fransızlar, biz Türkleri zaten sevmezler. Bunların yüzünden biz de topa gideceğiz.

Ben Eskişehirli Doğa'nın(şu an Antalyaspor'da sanırım) Fenerbahçe maçından önce Ümit Karan tarafından kendisine para teklif edildiğini,bu parayı kabul etmediğini ve bunu yakınlarına anlattığını ama itirafçılık yapmadığını kendim biliyorum.Fenerliler istedikleri kadar kandırabilirler kendilerini.Aziz başkanlarını melek olarak mı görüyorlar bilmiyorum ama olay siyasi falan diyerek nasıl komik duruma düştüklerinin farkında değiller.

Bu ayni seye benzemis: Ben simdi bir banka soyuyorum, yakalaniyorum ve hapse giriyorum. Sonra da gidiyorum Basbakan Erdogan'i mahkemeye veriyorum. :asd:

Zamaninda kuluplerin boykot etmesinden dolayi Azerbaycan'in uyeligini donduran FIFA, neden bu iste gerekenlerin yapilmasi icin baski yapmiyor anlamis degilim.

Fransızlar, biz Türkleri zaten sevmezler. Bunların yüzünden biz de topa gideceğiz.

Bu olayda ;

BİZ kavramı Futbolun Temiz Yüzünü ( Irkı Dini mezhebi ne olursa olsun ) ifade eder.

Olayın içine f5'ide katarak biz demişseniz hata yapmışsınız..

Çünkü BİZ kavramına F5 ve kuş beyinliler girmiyor...

Kuş Beyinlilik yapıp şikenin pis işlerin yanında olup aptal aptal onu savunacağımıza ... plati'nin yanında olup futbolun temiz yanında yer alırız..

La bu fenerde olmasa hayat çok sıkıcı olacak. Üste para vermeye razıydım ben onlara Platini ve UEFAyla ters düşsünler diye bedavaya beterini yaptılar. Komedi tükkanı vol 2.

Neden yanlış anlıyorsunki beni.Doğru tarafsınız.e bizde tarafız aksini iddaa etmedimki :) Normal değilmi zaten?

Sadece, taraf olunduğu için herkes kendi işine gelen çerçeveden baktığını söylüyorum yanlışmı ?

1.paragraf için; Şurada Aziz yıldırımın yazılarla linç edildiğini göremiyorsan diyecek lafım yok.görmemenide yadırgamam.

Mevcut hükümetle,kusura bakmada Yüce Türk adaleti falan kalmamıştır.Adalete güven sıfırdır.sadece bu şike olayı değil bundan önce yapılan balyoz ve ergenekon soruşturmalarında da gördükki adalet,hukuk falan yok bu ülkede.

tff tarafına bakarsak maa apar topar getirilmiştir ve göreve geldiğinde bombayı kucağında bulmuştur ve ne yapacağını bilemiyor.normal olarak kendine haklı sebep bulabilmek için iddaanameyi hatta mahkeme kararını bekleyecektir.

Şu durumda maa nın yaptığını kimse tasvip etmiyor.bizi zan altında bırakıp şl ye göndermiyorsun ama kendi liginde mücadeleye devam diyorsun.bu bizim işimize geliyormu sanıyorsun? madem suçlu olarak şüphelisin düşür bizi.ama yok maddiyat var ortada..hem yayıncı kuruluşun hemde türk futbolunun uğrayacağı bi maddi sorun söz konusu.Göze alamıyorlar. Biz burada kukla olmaktan çokmu memnunuz?

Peki sana bir soru.55. maddenin değiştirilmesini istiyor klüpler.Aziz Yıldırım neden karşı çıktı bu değişime?

Linç edilmiyor demiyorum. Ediliyor olsa bile bunun TFF'nin vereceği DİSİPLİN cezası ile alakası yok. Bundan bahsediyorum. Verilecek karar "ölüm", "hapis" cezası falan değil. Bu bir oyun ve oyunu kuralına göre oynamayana bu oyunda bir süre dezavantajlı duruma düşürecek ve ders çıkarmasını sağlayacak bir ceza verilecek. Bundan ötesi bizi ilgilendirmez. A.Y. ve avukatlarının işi eğer bir haksızlığa uğruyorsa. Yalnız şunu unutma Türk adliyesinin nasıl çalıştığı ortada. Binlerce kişinin bu hantal sistem yüzünden mağdur olduğunu da hatırlayın. Sadece A.Y. değil!

Zan altında olan bir kişi eğer masum olduğuna inanıyorsa "aklanmak" ister. Sizin gibi "Ceza almak" (küme düşürün demeniz) istemez! Bu aslında bir bakıma itiraftır ama adam gibi çıkıp da bunu kimse söyleyemiyor çünkü A.Y.'den herkes korkuyor!

55. madde değişimiyle kimse FB'yi falan kurtarmak derdinde değil aslında. Yani FB'yi sevdiği için bu Demirören ve arkadaşları bu maddeyi değiştirtmek istemiyor. Tek dertleri kaybolacak yayın gelirleri. A.Y. de bunu bildiği için (bu kulüplerin FB'yi para olarak gördüğünü bildiği için) bu yüzden itiraz ediyor olabilir! Kasap et, koyun can derdinde hesabı...

Üst Alt