Fenerbahçe şampiyon(!)


arkadaşlar onlar yaşadı 5 dk biz de bi yaşayalım:D başlıyorum:allah kahretsin...bjk allah belanı versin son dk da gol mü atılır bjk gs hediye ettik eziklere şampiyonluğu...:mad: bi de 4. olduk...şunlara bak nasıl seviniyolar ellerim titriyo sinirden:mad::mad::mad:
 
Cevap: fenerbahçe şampiyonŞikeyle şampiyon oldular ya gerçekten bjk ile biz el ele şampiyon yaptık adamları nasıl da sevindiler dimi stadı yaktılar sevinçten öff ya yönetim istifa. !!!
 
Cevap: fenerbahçe şampiyon3684.jpg
2-2 oldu gol Bobo, penaltıdan. :(
 
Cevap: fenerbahçe şampiyonGuiza da durdu durdu bu maçta hattrick yaptı abi ne yapalım kader böyle yazılmış offf off
 
Cevap: fenerbahçe şampiyonBaşın göğe ermiştir umarım Rüştü!!! 90'da 90 metreden gol atmanın ne lüzumu vardı!! Şampiyon mu oldunuz!!!
 
Cevap: fenerbahçe şampiyonUlan Bjk feneri şampiyon yaptın bizi de dördüncü.Bilica'nın kazdığı kuyu gelseydi bari aklınıza :(
 
Cevap: fenerbahçe şampiyonulan ben senin varya.durdun durdun bu maçı mı buldun nihat.uff yaaa. herkes fb ye çalışıyor. yaaa.3. olupta napacan uefa mı alacan?yapılır mı yaaa...:ka10::ka10::42:
 
Cevap: fenerbahçe şampiyonÇirkefler halen sokaklarda kosuyorlar 2-2 2-2 diyee.. :( Bunu bize yasatanlara yaziklar olsun!1274035273-16.jpg
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt