Fenerbahçe, Semih Kaya'ya Kancayı Attı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Semih Kaya'ya Kancayı Attı

Cevap: Fenerbahçe G.Saraylı yıldıza kancayı attı

Emre abisi gibi olmak istiyorsa gitsin ne yapalım gidene kal mı dedik? Hele fenere gidene ben hiç kal demem. Ama gitmez

:b5:

Yaaa! Bir tane de siz yetiştirin de yalandan da olsa biz de talip olalım.

Klasik masa başı uydurma haberler.

Srna Galatasaray'a mı?

Bilic Türkiye'ye gelecek.

Semih Kaya Fenerbahçe'ye gidecek.

Galatasaray Mertan'ı elinden kaçırabilir.

Her çıkardığımız adama birileri kanca atıyor.Özellikle de fener.Maşallah her adama talip.ben anlamadım bu medyayı.

Bu haberlere kanmamak lazım.

Galatasaray'ı bu kadar küçük ve görmezden gelen bir medya var karşımızda.Yani "ben fenerbahçeyim tüm oyuncularına el atarım,sen kimsin?" havası verilmek isteniyor.Çünkü bunun tersi haberler yer almıyor basında.Yani Galatasaray hep avlanan durumunda..

Ayrıca bundan pay çıkarmak istiyorlar kendi namlarına...Nasıl tv'de magazin haberleri yapılıyorsa, spor haberlerinde de durum bu.

Yuh bu kadar sallama haber görmedim.. Resmen ortalığı karıştırıyorlar. Neyse daha iyi oldu bizim yönetim hemen sözleşme uzatır..

Semih en az Arda kadar Galatasaraylıdır.

Galatasaray spor klübü yöneticileri bu pasif hareketlerine devam ettikleri sürece daha çok böyle haber çıkar. aynı şekilde taraftar grubumuz tecrübesizliğine gelmiş genç bir yöneticimizin peşine düşceğine tff,fenerbahçe ve rıdvan medyasının eşine düşseydi bunlara cesaret edemezlerdi.

Önce kendi ellerindeki oyunculara sahip olsunlar, seneye Bank Asyada oynarken bakarsın Fenerin bu sezon ilk 11' indekiler, önümüzdeki sene Galatasaray yedek kulubesinin gülleri olabillirler.

Yuh bu kadar sallama haber görmedim.. Resmen ortalığı karıştırıyorlar. Neyse daha iyi oldu bizim yönetim hemen sözleşme uzatır..

Semih en az Arda kadar Galatasaraylıdır.

Bülent Korkmaz gibi Galatasarayli olsun. Yemisim Arda´yi. Onun Galatasarayliligindan ne olur? Fenerbahce yalakasi kompleksli herif.

Üst Alt