Fenerbahçe, Sinan Gümüş ile Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oyuncular tutar tutmaz bilinmez ama bonservis vermeden yerlilere yönelmek dogru olay

yerli kadrosu en zayıf takım biziz ama bizde hiç ses yok

Bu fenerin acayip bi scout ekibi var , her transferi farklı bir araştırma . Tez yazılır üstüne . Nerden buluyorlar bu topçuları şaşıyorum. Helal sana vizyon reis . Ama bizim başkana da helal olsun Galatasaray B takımı kurmuş haberimiz yok, beğenmediğini B ye yolluyor. Akıllarına karpuz kabuğu kaçırmak gibi olmasında yav bizim scout ekibimizi transfer edin sizde bu eziyetten kurtulun kardeşim🙂 Rica edin başkandan gel başkan nolursun ver şu ekibi bize deyin , çok para gömdüm gitti paralar hep diyin . Büyükler küçüklerine her zaman yol vermiştir , yardım etmiştir . Bizde size yardım ederiz ekibimizi veririz yani. Yada bizimkiler bizim eski futbolcularımızın tam liste halinde yayınlasınlar siteden , milli piyango sonucu gibi adamlar uğraşmasın bu kadar aramayla 😂

Bize gol atıp gerçek fb li olacaktir. Bu fb den bi cacık olmaz eskiden 1. Lige çıkan anadolu kulüpleri yapardı böyle transferler sağa sola saldırıp modası geçmis tipleri alırlardı. Tarih tekerrürden ibaret diye boşuna demiyolar.

Üst Alt