Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları

Cevap: Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları

Konuyu hortlatandan Allah razı olsun görmemiştim bu konuyu:D:D

Cevap: Fenerbahçe Wesley Sneijder'e Teklifte Bulundu

Bizde Antalya'dan Aissati için girişimlerde bulunuruz herhalde.Ligimizde bu aralar Aissati formdaydı galiba.

Nolcak canım bizde misilleme olarak necatiyi ya da ilhan parlakı alırız.:eek:

Sent from my GT-I9300

Valla Fener böyle basına düşen bütün transferleri yapıyor.Bu adamı da alırlar.Herkes biz değil sonuçta

gelmez denılen adamları getırıyorlar acı ama gercek hele boyle basında sunger olanları

adamlar transferde bızden çok öndeler

Sneijder'i almaları çok zor ama zorlarlarsa Kaka'yı alabilirler. Sonuçta aylarca bizimle adı geçtiği için onlara göre onur meselesidir bizim ilgilendiğimiz oyuncuyu almak. Biz de öyle aval aval bakarız.

en fazla hurşutu alırız, bide bizim maçta iyi oynayan antep savunmacısı vardı :asd:

Ben bu konuyu unutmuşum ya hiç bu kadar kapağı bir arada görmemiştim..

Cevap: Fenerbahçe Wesley Sneijder'e Teklifte Bulundu

Komiksiniz... HEPINIZ! Galatasarayli olanlarda FB'li olanlarda..

Bu haberi olasiligina inananlarin hepsi komiksiniz..

Ya yukarida Allah var ya...

Adam yasi kac? Nerde oynuyor? Yillik ne kadar aliyor? Ayrilirsa bi kafanda say kac kulup talip olur? bu kulupler hangi ülkeden olur?

Malaga, PSG, gibi arablarin aldigi takimlar sirf isim yapsin diye basarlar. Diger büyük takimlar ise kadro genisligi acisindan hemen ziplarlar... Bilemediniz bir Sürü avrupa kulubu bu oyuncuyu almaya kossularini zorlarlar.

28 yasindami neyse.. bu oyuncu Türkiyede... Avrupada (kim ne derse desin Bati avrupa ülkeleri hic biri Türkiyeyi ciddiye almiyor.) bu kadar cok talibi olusacakken Türkiye liginde niye oynasin? Para ? Evet para olabilir verirsin yillik 10 milyon anca ozaman gelir. ki avrupada nereye gitse yillik 5 ile 7 milyon arasi talep edecektir. Türk takimlarin buna Galatasarayimiz ve ligimiz dahil bu parayi verme imkani olsa bile Avrupada ve Dünya üzerinde bu olasiliga yol verecek bir tanimda degiliz.

Sneijder Hollanda milli takimin yillardir tartisilmaz sahadaki oyun kurucusu ve lideri 30 yasini bile gecmemis 40 bin 50 bin 60 bin kisilik statlarda maclara cikarken gelecek Türkiyede anadolu maclarinda 10 bin kisilik statlarda maca cikacak? Ayrica bunun üstüne tekme üzerine tekme yiyecek?

Ha olabilir adam derki .... yemişim futbolu gidecem 5 yillik kontrat yapacam yillik 10 milyon arti mac basi arti sponsorlar arti reklam arti cart curt 5 yilda 80 milyon dollar alacam ...ha ozaman olur...

bu transfere olasilik verenler... komiksiniz

SIMDI DUYDUM ETO'o gelmis!

:trollface:bildigim tek sey var bu dunyada buyuk konusmayacan.

Cevap: Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları

Konu yıllar sonra lise fotoğraflarına bakıp utanmak gibi olmuş çoğu kişi için ama tatlı bir utanç :D

Üst Alt