Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama

Cevap: Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama

Ben yarın kararın artık açıklanmasını bekliyorum.

İşin garibi karar sızdırıldı ise sadece fenerin haberinin olması imkansız diye düşünüyorum ve bizim yöneticilerinde kulağına bir şekilde gelmiştir.

Ve bu konuda tek açıklama yapan ve yusuf yusuf olan ve herkesi pisleyen takımın fener olması ülke olarak men cezası almayacağımız anlamına geldiğini düşünüyorum.

Ayrıca bunlar zaten Türkiye'den kendilerini büyük gördüklerinden kendilerini Türk futbolu olarak görmeleri de gayet doğaldır ve bu yüzden o tarz da bir açıklama yapmışlardır.

Çoğu kişi ülke olarak men dese de ben bunun olacağına inanmıyorum.

Yolcudur Abbas :) Dün burda (Almanya) baskonsolos ile randevum vardi. Cok ilgi gösterdiler sagolsunlar. Sike konusunu actim ve konsolos beye düsündüklerimi anlattim. "Düsüncenize saygi duyuyorum" dedi durdu. "Gerekirse 5 yil Avrupa'ya gitmeyiz söylemi cok yanlis" dedim konsolos bey aninda "Bu olayi anlayabilmek icin dis politikayi iyi takip etmek lazim" dedi. Sok oldum.

Anaa 2 gündür gol olmuş da haberimiz yokmuş ya laa.. CAS davasını da geri çektiler tazminat alacaktılar bide :weqweq:

fenerli felan değilim fenerli olsam yazarım zaten fenerli olduğumu geçmiş yorumlarımı incele Galatasaraylı olduğumu anlarsın . forumun sadece bize açık olmadığını biliyorum

Boldlanmış kısımlar benim yorumlarım, normal kısımlar senin yazdıkların.

benin ne ödüm patlıcak gerçek olanı söylüyorum siz bu federasyonun uefa dedi diye feneri düşüreceğinimi sanıyorsunuz. fener düşcek olsa sene başı düşerdi.------------Uefanın ceza veremeyeceğini iddia etmek

önceki sayfalara baktımda uefa düşürücek feneri felan yazmış bazı arkadaşlar. fenerin türkiyedeki cezası bu tahkim onadı fazlası yok daha öyle ihtimal yok uefa fenere 1-3 yıl arası ceza verecek o...-------Uefa'nın yetkisiz olduğunu iddia etmek

ceza yerler kesin ama yemesseler geçerler elemeleri bence --------Fener kaç CL elemesi geçmiş bugüne kadar?

kuyt son bir kaç sezondur kanatta oynuyor fazla gol atmaması normal . fenerde mehmet topuzun yerine kanata koyar bence . --------Kuyt süper heeeee afferin Galatasaraylısın sen, Hamit 3.5 alıcak çok diyip Kuyt 3.5 alınca süper transfer....Git babanı kandır.

federali bilmemde aihm ye gidecez diyordu azizin avukatı . adalet bakanlığının dilekçeye cevabını bekliyoruz demişti geçen tahliyeler reddedilince -----Federaller esprisine gülmeyip Aihm'den Azize piyango çıkabilirmiş gibi bir bilgi, kanalize etmeye çalışmak.

şöyle baktığımızdada listemizdeki oyuncular avrupa için yeterli değil bence. ----Kuyt hakkında 5M euro eder diyip Hamiti beğenmemek!

14 - 39 yıl ne ya saçmalık bence katiller o kadar almıyor savcı bence saçmalamış . mahkeme en fazla 5 sene vericek 1 sene yattı 4 . 2 sene daha yatar gerisi para cezasına döner . ------------Savcı ve adalet sistemine eleştiri

fener 2.5dan fazla vermez topala alex geçen sene 2küsür alıyordu ----Mehmet Topal hakkında fener az para verir demek, sanki Emre malına 3.5 veren babamdı.

Kısaca Serhat Telkit git babanı kandır bütün mesajların fener topiklerine, git kumda oyna karşında aptal yok senin.

Kulüplerle kişileri ayırmak gibi evrensel spor hukuk ilkeleri ile bağdaşmayan çözüm önerilerinin neden süratle hayata geçirildiği aşikardır.

Bu ne demek anlayan var mı?

kendileri değil miydi kişilerle kurumlar ayrılmalı diyen!

Fenerbahçe tarafından geldi mi "kişilerle kurumlar ayrılmalı" benzeri bir beyanat? Ben sadece başbakanın dediğini biliyorum. Çünkü bu Aziz'in işine gelmez, feneri kendine kalkan olarak kullanamaz.

Boldlanmış kısımlar benim yorumlarım, normal kısımlar senin yazdıkların.

benin ne ödüm patlıcak gerçek olanı söylüyorum siz bu federasyonun uefa dedi diye feneri düşüreceğinimi sanıyorsunuz. fener düşcek olsa sene başı düşerdi.------------Uefanın ceza veremeyeceğini iddia etmek

önceki sayfalara baktımda uefa düşürücek feneri felan yazmış bazı arkadaşlar. fenerin türkiyedeki cezası bu tahkim onadı fazlası yok daha öyle ihtimal yok uefa fenere 1-3 yıl arası ceza verecek o...-------Uefa'nın yetkisiz olduğunu iddia etmek

murat çelikel çekilmiş aziz tek adaymış yarın :D hapisten yönetilen tek kulup

aziz yıldırım'ın yönetime aldığı adama bak Talat Yılmaz hayali ihracattan yargılanmış

Bu tip mesajları da var adamın hemen fenerli diye yaftalamak yanlış insanların görüşleri bazı değişik olabilir.Belki inanamassınız ama çevremde bu cemaat geyiğinin doğru olup azizin suçsuz olduğına inanan GSliler bile var

ceza yerler kesin ama yemesseler geçerler elemeleri bence --------Fener kaç CL elemesi geçmiş bugüne kadar?

kuyt son bir kaç sezondur kanatta oynuyor fazla gol atmaması normal . fenerde mehmet topuzun yerine kanata koyar bence . --------Kuyt süper heeeee afferin Galatasaraylısın sen, Hamit 3.5 alıcak çok diyip Kuyt 3.5 alınca süper transfer....Git babanı kandır.

federali bilmemde aihm ye gidecez diyordu azizin avukatı . adalet bakanlığının dilekçeye cevabını bekliyoruz demişti geçen tahliyeler reddedilince -----Federaller esprisine gülmeyip Aihm'den Azize piyango çıkabilirmiş gibi bir bilgi, kanalize etmeye çalışmak.

şöyle baktığımızdada listemizdeki oyuncular avrupa için yeterli değil bence. ----Kuyt hakkında 5M euro eder diyip Hamiti beğenmemek!

14 - 39 yıl ne ya saçmalık bence katiller o kadar almıyor savcı bence saçmalamış . mahkeme en fazla 5 sene vericek 1 sene yattı 4 . 2 sene daha yatar gerisi para cezasına döner . ------------Savcı ve adalet sistemine eleştiri

fener 2.5dan fazla vermez topala alex geçen sene 2küsür alıyordu ----Mehmet Topal hakkında fener az para verir demek, sanki Emre malına 3.5 veren babamdı.

aziz yıldırım'ın yönetime aldığı adama bak Talat Yılmaz hayali ihracattan yargılanmış

Bu tip mesajları da var ama bir kaç aykırı görüş yazınca insanları direk fenerli diye yaftalamak yanlış belki inanamassınız ama çevremde bu cemaat geyiğinin doğru olup azizin suçsuz olduğunu söyleyen GS liler bile var :)

Bu tip mesajları da var ama bir kaç aykırı görüş yazınca insanları direk fenerli diye yaftalamak yanlış belki inanamassınız ama çevremde bu cemaat geyiğinin doğru olup azizin suçsuz olduğunu söyleyen GS liler bile var :)

176 mesajın en az 100 tanesi fener,aziz vs ile alakalı. Transfer nöbetinde bile fenere ceza veremezler demiş. Kendisini gizleyeceğini düşündüğü 3-5 mesajınıda ciddiye almıyorum.

Cemaatle alakalı olduğunu düşünen GS'liler kusura bakmasın ama fenerlilerin oyununa geliyorlar.Bütün bunun olayı şikeden siyasete kanalize edip hükümet karşıtı GS'lilerin kalbine " yoksa temizlermi?" düşüncesinin tohumlarını ekmekte başarılı oluyorlarsa kendimizi de sorgulamamız lazım yani :)

Burası antu mu yahu takımınızı saklıcaksınız diye saçma sapan mesajlar yazmanıza gerek yok ne düşüyorsanız gelin söyleyin doğru düzgün katakulli yapmadan konuşalım bişey olmaz güzel rakip taraftar kardeşlerimiz.

Cemaat geyiğine inanan arkadaşlar düşünmeyi tez elden bıraksın hayatımda gördüğüm en mantıksız ve saçma tez budur.Yok cemaat operasyonu ulan cemaatin senin kulübünle ne işi var dangalak.UEFA ve FIFA da mı cemaatçi.Michel PLATİNİ hergün pilavlı sohbetlere gidiyor demek ki...

"Fenerbahçe için ülke Feda ediliyor açıklamasının Ülkedeki kluplerin men edilmesi ile bir alakası yok‚ Fenerbahçeye ceza vererek Türk Futbolunu batırdınız demek anlamına geliyor.

DOLAYISYLA SANIRIM UEFA BİZE BİR CEZA VERDİ. HERŞEY NET ARTIK."

Antu'dan bir yorum. Adam akıllı düşünüp olayı çözmüş.

"Fenerbahçe için ülke Feda ediliyor açıklamasının Ülkedeki kluplerin men edilmesi ile bir alakası yok‚ Fenerbahçeye ceza vererek Türk Futbolunu batırdınız demek anlamına geliyor.

Aynen öyle koca Türk futbolunun biteceği haberi bir tek bunlara mı sızmış??

Kesinlikle acıtasyon yapıp taraftara oynuyorlar.

Açıklamanın tümünü okursak Fenerbahçe'nin Türk futbolu için önemi vurgulanmış sürekli ve "Fenerbahçe adı altında Türk futbolu feda edilecektir" burada Fenerbahçe'ye yapılacak yaptırımların ve buna izin vermenin Türk futbolunu bitireceği vurgulanmış.

Cemaat geyiğine inanan arkadaşlar düşünmeyi tez elden bıraksın hayatımda gördüğüm en mantıksız ve saçma tez budur.Yok cemaat operasyonu ulan cemaatin senin kulübünle ne işi var dangalak.UEFA ve FIFA da mı cemaatçi.Michel PLATİNİ hergün pilavlı sohbetlere gidiyor demek ki...

Renktaş şu pilavlı sohbet olayında sandalyeden düştüm :D

Platini, Infantio ve Blatter'in orucunu makrube ile açtığını hayal ediyorum da şimdi, yer sofrası falan :D

Alt metinde zaten bu var. Yoksa Galatasaray da bir açıklama yapardı heralde. Neden sadece Fenerbahçe'nin sesi çıkıyor,sanki canları yanmış gibi tehditler savuruyorlar,bağırıyorlar,uyarılar yapıyorlar ? Türk futbolunu çok düşündüklerinden değil heralde.

Üst Alt