Haber - Fenerbahçe, Süper Kupa Maçında Sahadan Çekildiği İçin PFDK’ye Sevk Edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Süper Kupa Maçında Sahadan Çekildiği İçin PFDK’ye Sevk Edildi

Yav yalı çocuğu denen ne çocuğu olduğu muamma herif tff ile anlaşmadan bunu yapar mı? Tabi ki ceza meza almayacaklar.

Puan silme gelirse ki gelmeli, Rams Park'a gelmekten de kurtulacaklar kendilerince. Puan silme işlerine geliyor şuan, zaten şampiyon yapmayacaklardı alın işte puanımızı da sildiler diyerek çıkmıyorum o maça da diyecek ve normalde istifa istemesi gereken taraftar yine kahramansın diyecek. Puan silme cezası da ceza değil sildim mi 6-9 sileceksin 3 puan sadece bir 90+ beleş penaltının bedeli.

Puan silme gelirse ki gelmeli, Rams Park'a gelmekten de kurtulacaklar kendilerince. Puan silme işlerine geliyor şuan, zaten şampiyon yapmayacaklardı alın işte puanımızı da sildiler diyerek çıkmıyorum o maça da diyecek ve normalde istifa istemesi gereken taraftar yine kahramansın diyecek. Puan silme cezası da ceza değil sildim mi 6-9 sileceksin 3 puan sadece bir 90+ beleş penaltının bedeli.
Ayni sezonda ikinci defa mactan kacmak > ligden dusurme oluyor

Ona gotleri yemez yani.

Bunlar 4 puan gerimize düşerseler rams parka gelemezler

Üst Alt