Fenerbahçe: "Takım harcama limitleri konusunda TFF ile görüşmelerimiz devam etmektedir" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe: "Takım harcama limitleri konusunda TFF ile görüşmelerimiz devam etmektedir"

Hayatimda böyle adi serefsiz sahtekar camia görmedim

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne rezillikler yaşadılar; namusuyla, doğrusuyla şampiyon da olamıyorlar. Biz büyüğüz diye öne sürecekleri bir savları kalmadı adamların. Ve futbol ülkede çok önemli yere ait. Halkın ülke yönetiminde pasifliğini, iradesizliğini ortaya çıkaran bir olgu. Ülkenin başındakilerin de işine geliyor bu ilgi. Büyük bir güruhun futboldan uzaklaşmasını istemiyorlar haliyle ve Fb'ye destek oluyorlar. Ülkenin padişahı Tayyip Erdoğan kulübe üye olup ''sizi avrupa kupalarında görmek istiyorum'' emrini vermedi mi? Hanedan üyesi Bilal Erdoğan da oradaydı sanırım. ''Ülke hanedanın ortak malıdır'' anlayışıyla yönetilen devlette kurallar değil padişahın seçtikleri, padişahın istekleri daha önemlidir. Kurallar mı? Pehh. Dilediği gibi değiştirir. ''Ahlak, yasa'' mı üstündür gücün yanında?

Tam olarak kimse doğru dürüst açıklamadı.
Bu paranın içinde ne var?
Sadece maaş mı yoksa ne var bunun içinde.

Bir de şampiyon olan takım, her sene parayı çöpe atmazlarsa, yine en büyük aday.

Gscimbom mobil

Daha TFF ile görüşmeler sonlanmadan fb 1.5 adam aldı bile. Nasıl iş anlamadım. Güya limiti bayağı bi aştılar.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üst Alt