Fenerbahçe Taraftarının Kahrından Öldüğü 10 An! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Taraftarının Kahrından Öldüğü 10 An!

Begenmedim , ne yani basaksehir macinin bitis ani , veya bragadan yenen 4 uncu gol , denizlispor macinda appiah in kacirdigindan , rivaldonun 0 puani getiren free kick golunden ya da umit karanin kupada eledigimiz golunden , saunders in golunden 96 nisanindaki , aygunun kacirdigi penaltidan daha mi kahredici ?

Trabzon maçı ilk sırada olmalıydı bence,20 tane gol kaçırıp da 2. kez son maçta şampiyonluğu hem de kendi evinde kaçırmak bambaşka bir şeydir diye tahmin ediyorum.

trabzon maci bize kaybettikleri 2 son mac sampiyonlugundan daha yikici olmustur , super final senesinden de , denizli faciasindan da

cunku hem kendi sahandasin , hem tonla gol kaciriyorsun ,hem rakibi berabere kaldigini sanip haybeye kutlama yapiyorsun , gercekten hala bugun bile anlayamadigim bir mactir , herkesin elinde telefon var , kulaginda radyo var , nasil olabildi boyle bir sey anlayamiyorum

Fenerbahçe Kongresi'ni biliyorsunuz. ilk kez bir başkan bir oy farkla seçimi kazandı. kazandı kazanmasına da bu kez yönetim kurulu listesini rakibi alınca işler karıştı.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım delegelerin 1468'inin oyunu almıştı. Vefa Küçük ise bir oy geride kaldı.
Fenerbahçe Kongresi'nin sonuçlandığı saatlerde Fenerbahçe Galatasaray maçındaydık. Zafer Mutlu'ya haber geldi. "Aziz Yıldırım bir oyla başkan seçildi" diye. Zafer Mutlu "Tam sandıklar kapanacağı sırada bir kişi gelmiş ve oyunu Aziz Yıldırım'a vermiş. Eğer o oyunu kullanamasa berabere olacakmış" dedi.
Merak ettim, kim bu son dakikada gelen kişi diye. Ertesi sabah Yeni Yüzyıl'ın Kale Arkası ekinde, bir de baktım ki, son dakikada gelen Cihat Tacettinoğlu. 10 yıllık arkadaşım, dostum.
Kongre heyecanının bitmesini bekledim ve dün Tacettinoğlu'nu aradım. "Nasıl becerdin?" diye sordum.
Tacettinoğlu "Aslında kongreye gitmeyecektim. bizim küçüklerle yürüyüşe çıkmıştım. Bu sırada Engin Verel cep telefonundan aradı ve 'Çok çekişmeli geçiyor, oy kullanmayacak mısın?' diye sordu. Açıkçası inanmadım. 3 binden fazla delege seçime girmiş, bir oyla bir şeyin değişmeyeceğini düşündüm" dedikten sonra şöyle sürdürdü:
"Eve geldim. NTV'yi açtım. Kongreden canlı yayın vardı. Sunucu 'Başabaş gidiyor, belki bir iki oy farkedecek' deyince giyinip Fenerbahçe'nin yolunu tuttum. Yolda Emniyet Müdürü Bünyamin Tark'la karşılaştım. Birlikte salona geldik. O polis olduğu için barikatı hemen aşıp içeri girdi, ben takıldım. Neyse güç bela polis barikatını açıp salona geldiğimde oylamanın bittiğini söylediler. Ben de 'iki dakika daha var, oyumu kullanacağım' dedim. Mecburen kabul ettiler, ama bu sırada sandıklardaki oylar dökülüyordu, ben de oyumu zarfların üzerine attım. sayım yapıldı, bir oy farkla Aziz Yıldırım kazandı. Oyumu ona vermiştim."
İşte böyle, koca Fenerbahçe'nin başkanı, son saniyede arkadaşım Cihat tacettinoğlu'nun uçarak attığı oyla seçildi.

Üst Alt