Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları! Sizce Kim Şampiyon Olur? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları! Sizce Kim Şampiyon Olur?

üstüne bi de bjkyi yendik mi ohh dursundan iyisi yok

Önce şikebahçe'ye yenilip 32. hafta'da da tinercileri yener bizimkiler ve o gün herifler şampiyonluğu garantiler. Dursun ve Selçuk gibi futbolcularda gidip şikecilerle şampiyonluklarını kutlar.
İkisine yenerlerse birşey demem ama bizim sayemizde azize ve ayı sevinirse çok sinir olurum.

fener ilk zor maçında 3 puan kaybetti.. sıradaki maç bize gelecekler... bizim takımın halini bugün gördüm.. bu berbat fener bile bize 3 tane atar

fener ilk zor maçında 3 puan kaybetti.. sıradaki maç bize gelecekler... bizim takımın halini bugün gördüm.. bu berbat fener bile bize 3 tane atar

Bizim maçı izleyemedim renktaş. Çok kötüydük yine herhalde

Ulan galibiyet nedir unuttuk resmen. Millete gülüyoruz ama bizim halimiz ne olacak aga? Bu Dursun ve uşakları gitmediği sürece rahat yok. Var mı herhangi bir haber , duyum istifa edecekleri veya seçim gidecekleri hakkında?

Abi Aykut hocam 2.olsun o vakit :D

Pereira yerine Şenol'un şampiyonluğunu tercih ederiz tabii

Biz Fenerbahçe'yi yenersek bir daha toparlanamazlar bence ve sezon sonuna kadar inanılmaz puan kayıpları yaparlar. Aykut hocamızın şampiyonlar ligi macerasının kilit takımı biziz :D

Son düzenleme:
Bizim maçı izleyemedim renktaş. Çok kötüydük yine herhalde

Ulan galibiyet nedir unuttuk resmen. Millete gülüyoruz ama bizim halimiz ne olacak aga? Bu Dursun ve uşakları gitmediği sürece rahat yok. Var mı herhangi bir haber , duyum istifa edecekleri veya seçim gidecekleri hakkında?

bugün izlediğim takım değildi renktaş... takım demeye bin şahit ister.. bu ''takım'' ölmüş gömmeyi unutmuşlar o derecede yani... malesef istifa edecek gibi durmuyorlar.. Son mali genel kurulda Dursun Özbek ibra edildi.. bu demek oluyor ki, Dursun gelecek sezonda takımın başında olacak :( :(

bu konuyu açtıktan sonra Fenerbahce konyaspor'a 2-1 yenildi... Galatasarayımızla berabere kaldı

Beşiktaş ise Bursaspor'u 3-2'lik skorla geçti..

Üst Alt