Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Oyuncu Satışları İncelenmelidir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Oyuncu Satışları İncelenmelidir!

Uzun yıllardır futbolun finas ve transfer kısmına kafa yoran biri olarak bu sene başından beri başta Beşiktaş, Fenerbahçe olmak üzere bazı kulüplerimizin oyuncu satışlarında usülsüzlük kokusu aldığımı belirtmek isterim.

Bu seneye kadar tek bir tane bile oyuncusunu bırakın üst düzey bir lige ortalama bir takıma bile gönderememiş bir ülke de, futbol piyasasından uzak Katar, Çin gibi ülkelere fahiş fiyatlara yapılan transferlerde el altından dönen dümenler olduğunu düşünüyorum.

İŞTE O TRANSFERLER

Demba Ba- 13 Milyon Euro
Atınç Nukan-5 Milyon Euro
Emmanuel Emenike-3.5 Milyon Euro (1 SENELİK KİRALAMA BEDELİ)

ve son olarak bugün dillenen Moussa Sow iddiası. 5 ay sonra 30 yaşına girecek olan Sow'a 17 Milyon Euro değer biçildiği söyleniyor.

Sezon başı 12-13 gol atani kariyerinde üst düzey takım bile olmayan bir santrafora bu paralar inanılmaz.

Keza 1 senedir olay çıkartmaktan başka hiç bir şey yapmamış Emenike için 3.5 Milyon Euro kiralık ücreti ödenecek olması da ayrıca bir icneleme konusu.

İkisinin de kulübü de KATAR'DAN VE AL-AIN.

Bilmiyorum ama ÇOK FEDAKARLIĞI OLAN YOLSUZLUK DÖNEMİ HÜKÜMLÜSÜ BAZI ŞAHISLAR YİNE DURUMA EL ATIP KULÜPLERE KARA PARA MI AKTARIYOR ACABA.

FFP icin gelir olarak gösteriyor olabilirler 17 mio'nu. Bunlara 5 veriyorlar belki 17 gösteriyor aralarında anlaşıp para giriş cıkısını hallediyorlar düzene uydurup

Kara para aklanmadığını düşünen maldır en hafif tabirle.Kesinlikle kara para aklanıyor.Sowa 17 milyon vermek inanılacak bişey değil.

Atınç'ın konusu yoktu buraya yazayım dedim.Başka maçta böyle hırslı oynamaz.Twitter'da paylaşılmıştı geçen sezon Beşiktaş'a karşı yaptığı hatalardan video yapmışlardı.Bu maçta konsantrasyonu yerindeydi.Dileriz her maç böyle oynasın ama futbolu bu kadar diyelim :D

Bizim de futbolcu alışlarımız incelenmeli. 25-30 milyon euro harcanıp kurulan kadro Çemişgezekspor seviyesinde ise ya ağır cehalet ya da korkarım ihanet ve haksız kazanç vardır.

Üst Alt