Haber - Fenerbahçe, Yeni Transfer Emre Demir'i Samsunspor'a Yolladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Yeni Transfer Emre Demir'i Samsunspor'a Yolladı

HABER GLOBAL - Fenerbahçe, Barcelona’dan transfer ettiği Emre Demir’i sezon sonuna kadar Samsunspor’a kiraladı.

Emre Demir, akşam 20.00’da Samsun’a gidecek.

Emre Demir için bonservis bedeli ödemeyen Fenerbahçe, sonraki satıştan Barcelona'dan yüzde 20 pay alacak. Genç oyuncu 4,5 yıllık sözleşmeye imza atmıştı.

HABER GLOBAL - Fenerbahçe, Barcelona’dan transfer ettiği Emre Demir’i sezon sonuna kadar Samsunspor’a kiraladı.

Emre Demir, akşam 20.00’da Samsun’a gidecek.

Emre Demir için bonservis bedeli ödemeyen Fenerbahçe, sonraki satıştan Barcelona'dan yüzde 20 pay alacak. Genç oyuncu 4,5 yıllık sözleşmeye imza atmıştı.

Bu hata biraz Roma > Perotti > Maaş mevzusuna benzemiş 😂

Bu hata biraz Roma > Perotti > Maaş mevzusuna benzemiş 😂
%20 olayi su beyler; Ispanyol haberlerinde de gordum. Barcelona zaten bu Emre'yi 2.5 milyon euroya almisti galiba, kurtulmak istiyorlardi. Fener'de bonservis odemeden aldi, bidaki satistan elde edilen gelirin %80'i Barcelona'ya %20'si Fener'e verilecek. Barca bu sekilde umarim 2.5 milyon euromu geri gorurum diye kabul etmis.

%20 olayi su beyler; Ispanyol haberlerinde de gordum. Barcelona zaten bu Emre'yi 2.5 milyon euroya almisti galiba, kurtulmak istiyorlardi. Fener'de bonservis odemeden aldi, bidaki satistan elde edilen gelirin %80'i Barcelona'ya %20'si Fener'e verilecek. Barca bu sekilde umarim 2.5 milyon euromu geri gorurum diye kabul etmis.
Vay arkadaş, anlaşmaya bak. Araştırmanız ve güzel açıklamanız için teşekkürler ♥

Kocu gondiklemiṣlermi gene diyon yani🤣

Fener bu çocuğu menemen'e €100.000'ya satar, %80'ini Barça'ya yollar, sonra bedavaya geri alır. Bir şekilde para koklatmaz Barça'ya.

Kocu gondiklemiṣlermi gene diyon yani🤣
Emre'den buyuk topcu olacagini zannetmiyorum gerci yasi daha kucuk tabi ileride ne olur bilemiyorum.
Barca'da bir gun Fener belki 4-5 milyon euro'ya baska bir takima satarsa zarar etmem dusuncesinde bence. Ama simdi hemen Samsunspor'a yollamis Fener, zaten orasi icin yetersiz suan. Eger 2-3 yil icerisinde piyasa yapamazsa bir daha ki duraga bir alt lig olur ve kaybolup gidebilir gibime geliyor. Bonservis geliri de elde edemezler o vakit.

Emre' den Recep Niyaz vibe aldığımı daha önce belirtmiştim. İlginç tesadüf, Recep de 19 yaşında FB den Samsunspora kiralık gitmiş; sonrasında 'bedelsiz' transferler yapmış hep...

Üst Alt