Fenerbahçe Yine Sil Baştan: 8 İsimle Yollar Ayrılacak! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yine Sil Baştan: 8 İsimle Yollar Ayrılacak!

Alamıyorsan elindekilere güveneceksin. 25 yaşındaki Okan daha iyi Harundan bence. Alt yapıdan hiç sağ bek denemedik mesela
Okan bence Harun'dan iyi değil ancak ilk mesajda yazdığım üzere o gidecekse alınsın dedim kardeşim zaten. Altyapıdan sağ bek denenmemesi konusunda üç-beş mesajda feryat ettim forumda. Hoca istemiyor, sebebini bilmiyorum ama durum bu. Stoperde de durum aynı.

Ali evde çok fm oynuyo sanırım hep fazla oyunun zararı bunlar oyunda belki başarılı oluyodur ama gerçekte hayatta öyle olmuyo🤣

8-10 isim gönderirler de henüz transfer çalışmaları başlamamıştır, önce Galatasaray'ın hangi oyuncularla ilgilendiklerine bakarlar, hop bir transfer çalımı Ali Koç süper başkan olur Fenerbahçe taraftarı yaşadığı sorunları unutur :asd:
Samatta-Cisse-Sinan-Samuel-Ferdi-Perotti-Özil bu sene katki yapmadi desek yeridir. Ciddi bir seyleri olmadi

Pelkas+Valencia ilk 11 oynar, Thiam ve M.Hakan yedek olur maksimum

Oyuncu satarak kaynak yaratmalari gerekiyor. Transferlerin %50si basarisizdi

Altay’ı 30’a, Ozan’ı 20’ye ve Szalai’yı 40’a satıp Ronaldo’yu alıp ikinci olacaklar seneye.

Üst Alt