Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya Bildirdi


fenerbahçe Krasic ve Yobo ile görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.AÇIKLAMA:

[TABLE="width: 100%"]Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Juventus Kulübü oyuncusu Milos Krasiç ve Everton Kulübü oyuncusu Joseph Yobo'nun transferi için görüşmelere başlanmıştır.[/TABLE] 
Cevap: Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya Bildirdimetin.gif
AÇIKLAMA:

[TABLE="width: 100%"]Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Juventus Kulübü oyuncusu Milos Krasiç ve Everton Kulübü oyuncusu Joseph Yobo'nun transferi için görüşmelere başlanmıştır.[/TABLE] 
Cevap: Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya BildirdiKrasic'in gelmesi demek Kuyt'u santrafor oynatıp sow'u yollamaları demek. Boşuna gerizekalı demiyoruz bunlara.
 
Cevap: Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya BildirdiKrasic mi çöp? Hmm.Eğer ikna ederlerse, iyi transfer yapmış olurlar. Yobo hakkında pek fazla söze gerek yok. Dönüp dolaşıp yine Yobo'ya dönecekleri belliydi.
 
Cevap: Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya BildirdiÇaktırmayalım üzülüyor taklidi yapalım da kuşlar uyanmasın,hazır şu orta sahaları kabak gibi dururken alsınlar bunları :D Bittik biz bittik :lol:
 
Cevap: Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya BildirdiOh ne güzel valla, çok seviniyorum Fener'in bu transferlerine. :) Dünkü maçı izleyen herkes, Fener'in ortasaha ve stoperi olmadığını anlamıştır. Yobo beklenen katkıyı veremez artık bu sene. Gomis'i falan da alsınlar defansta Egemen kazması ve Yobo, ortasaha M.Topal kazması ve Cristan takılırlar öyle. :)
 
Cevap: Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya Bildirdiİyi ki Yobo'yu aldılar pazarcı zaten kendileri,Krasic'e gelince de lan orta sahanın ortası follofoş olmuş kanatlarda dünya adam var gidip Krasic'i alıyorlar işte buna en hafifiyle kuş beyinlilik denir. :asd:
 
Cevap: Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya BildirdiKrasic iyi de, Emre'nin yeri dolmadıktan sonra bir yol olmaz onlardan. Piyasada artık kaliteli ortasaha da kalmadı, olanları da kimse bırakmıyor. Gomis'i de alırlar umarım. En az 2 kaliteli orta sahaya ihtiyacları var.
 
Cevap: Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya BildirdiKrasic mi çöp? Hmm.Eğer ikna ederlerse, iyi transfer yapmış olurlar. Yobo hakkında pek fazla söze gerek yok. Dönüp dolaşıp yine Yobo'ya dönecekleri belliydi.Haklısın renktaş Orta sahaları bu şekilde kaldığı sürece Ronaldo'yu bile alsalar hikaye :DKrasic iyi oyuncu alırlarsa helal olsun.

Heralde Stoch'u satacaklar.
 
Cevap: Fenerbahçe, Yobo ve Krasic'i Borsaya BildirdiTutuşmuş ezikler :D O ortsahada topal-baroni-ölü alex oynadıktan sonra bi yol olmaz bunlardan.
 
Üst Alt