Fenerbahçe'de 17 Yıllık Volkan Demirel Dönemi Sona Erdi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de 17 Yıllık Volkan Demirel Dönemi Sona Erdi

Fenerbahçe'deki antrenörlük görevinden geçtiğimiz haftalarda istifa eden Volkan Demirel, beIN Sports'la anlaşarak yeni yayın döneminde yorumcu koltuğuna geçti.
Futbolculuk döneminde birçok kez kavga ettiği Sabri Sarıoğlu ile aynı çatı altında çalışacak olan Volkan Demirel'in Sabri ile aynı programda olacağı kaydedildi.

Yani Bein İz kanalında kendisine daha uygun formatta programlar yapabilirdi:

*Somon Avcılığında Püf Noktalar
*Kış Uykusu Hazırlıkları
*Post Bakımı
*Arıları Kızdırmadan Bal Araklamak vs.

IMG_0869.jpg

Fenerbahçe'deki antrenörlük görevinden geçtiğimiz haftalarda istifa eden Volkan Demirel, beIN Sports'la anlaşarak yeni yayın döneminde yorumcu koltuğuna geçti.
Futbolculuk döneminde birçok kez kavga ettiği Sabri Sarıoğlu ile aynı çatı altında çalışacak olan Volkan Demirel'in Sabri ile aynı programda olacağı kaydedildi.
Mecliste farklı partide olup kavga eden milletvekilleri meclis restoranında beraber yemek yerler. Sabri ve Volkan'ın aynı programa çıkması çok da tuhaf gelmedi bana.

demirel_13agu.jpg

Volkan Demirel: "Beşiktaş'ın bu seneki en büyük transferi Salih Uçan. Bence en gereksiz transfer de Mert Günok oldu. Ersin şimdi yatarken 'Ben ne olacağım?' diye düşünecektir."

Felsefe yapmaya başlamış

hele hele 🐻 insan şu cümleleri kurarken utanır. rezilsin beinsport!!!!

Volkan Demirel'in yorumları şöyleydi...

Ne yaptı da bunu yaptı? Büyüklerin devreye girmesi lazım. Boks maçı gibi. Maç içerisinde gerginlikler olabilir. Bir de maçın en iyisi Kerem. Kerem bu takımın geleceği. Buna kimsenin hakkı yok. Gencecik bir çocuk. 22 yaşında ve Galatasaray camiasının çok şey beklediği birisi. Ben olsam Giresun'dan ülkesine gönderirim.

Ben olsam Marcao'yu, Giresun'dan ülkesine gönderirim. Bu kabul edilemez bir şey. Dediğim gibi biz de antrenmanda, maçta kendi aramızda tartışıyoruz. Rakiple tartışıyoruz ama Marcao'nun yaptığı bambaşka. Kabul edilemez.

Volkan Demirel:

"Bir oyuncudan her zaman iyi form bekleyemezsiniz. Muslera'nın kalitesi ortada, son 10 yıla baktığımızda takımın neredeyse yüzde 60-70'i demek. Onunla alakalı hiçbir zaman şüphem olmadı. Son 10 yılda Türk futboluna damgasını vurmuştur"

Üst Alt