Haber - Fenerbahçe'de Cengiz Ünder Pazarlığı Başladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe'de Cengiz Ünder Pazarlığı Başladı

fb yerli hakkını böyle hücumda kullansa çok iyi olur, o kadar adam aldılar birilerini yedeğe koymak zorunda kalacaklar

biz buna yalandan girip fiyat yükseltelim fb pahalı alsın yeter, mert müldürü kaçırmadığımız sürece sorun yok

Yalan yok geçen sene çok istemiştim bize, bu sezon da olsa iyi olur diye düşünüyordum 2-3 ay önce ama son Milli maçlarda gerçekten kötüydü Cengiz. Sürati azalmış gibi ama asıl tercihleri çok tuhaf bir adam. Rakip yarı sahanın ortasından ceza sahasına ısrarla top şişirmek gibi işleri vardı ki, hele bir de set hücumunda tuhaf hareketler. İzledikten sonra istek mistek kalmadı.

Yabancı sınırı olduğu için ellerini güçlendirmiş oluyorlar ama bahsedilen maliyetlerin yarısının bile karşılığını verebileceğini sanmıyorum. Bir de üstüne sakatlanmaya nispeten yatkın bir adam.

Valla bence burada çok ezikliyosunuz bu herifi hiç de fena herif değil ayrıca yerli

Ha her türlü €10m bonservis €2.5m maaş falan yağlı bir transfer olur ama karşılığını da verir

Esas problemi süreklilik ya da top ezmesinden ziyade sakatlık bence

Cengiz'in gelişimi durdu ancak bu hali bile iş yapar diye düşünüyorum. Yerli olarak alınabilecek 3-5 adamdan biri. Tabi yerli olduğu için de ederinden çok daha fazlaya mal olacak o açıdan güzel.

Bom boş topçu ya bide keremden iyi demeleri yok mu, cengiz bu ligde keremin yaptığı istatistiğin yarısını zor yapar. Çoğu maçını da izlemişimdir avrupada…

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tadic'in ters kanadında daha forvet özellikli bi kanat kullanmaları gerkeiyodu sırf türk olduğu için 12-13 gömecekler saçmalık

Serdar, ferdi, altay, irfan, emre mor gibi secenekler var.

Cengo transferi anlamsiz geliyor bana. Irfan canı kazanma yoluna gitmeleri daha dogru olurdu.

Basaksehirden zimba gibi avrupaya giden bir genc sonra basliyor dususe ve sakatliga cunku paranin kolesi oluyor

Duzensiz beslenme duzensis yasam para pul eglence gelinen nokta 26 yasinda seni elden cikarmak isteyen Marsilyadasin hayatya bu tip adami almam

Rodrigo Vinius Valverde gibi gencler neden uzerine koyarak gidiyor onlarda para pul sohret yokmu var ama mantelite iste alanin elinde patlar

cengiz elbette iş yapar ligte fakat ellerınde benzer 2 tane oyuncu varken ciddi maliyete giriyorlar

ayrıyeten cengizin sakatlık riski bana göre soru işareti

Cengiz'in Kerem olmasa bize gelmesini isterdim.

Ama Kerem şu an Cengiz'in bariz önünde performans ve oyun zekası olarak.

Fenerbahçe için mantıklı hamle.

Çünkü bal yapmayan Emre Mor, kanat olmayan İrfan oynadı orada.

Cengiz'in şutları ve toplu çıkışlarına ihtiyaçları var.

İlk defa HAKEM ile tehdit oluşturabilecek kadro kurdular.

Çok üstüne çıkmalıyız kadro olarak şampiyonluk için. (Şu an üstünüz zaten ama daha da artmalı kalite farkı) Çünkü hakemler geçen seneye bile rahmet okutur bu sefer bu kadar yatırım da yapmışlarken.

Formda olunca

----Zaha------------Zaniolo----------Kerem---

---------------------İcardi-----------------------

rakibi döver. Ama beraber oynama mekaniği önemli.

Torreira yanına Oliveira'nın daha tempolusunu bulursak pozisyon çok buluruz.

Üst Alt