Fenerbahçe'de Sosa'nın Yerine Bakasetas | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5fe996acc9de3d1ac4923510.jpg

Fenerbahçe yönetimi sezon başında gerçekleştiremediği Anastasios Bakasetas transferini devre arasında bitirmeye kararlı. Sarı-Lacivertliler, 5 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi olan Yunan futbolcu için 2.5 milyon Euro + takas futbolcu formülünü de düşünüyor.
Takvim'in haberine göre; Erol Bulut'un ısrarla kadrosunda görmek istediği Bakasetas için sezon başında da girişimlerde bulunan fakat sonuç alamayan yönetim bu kez transferi bitirmeyi hedefliyor. Alınan bilgilere göre Sarı-Lacivertliler bu hafta içinde ikinci Bakasetas operasyonunu başlatacak. Yönetimin Alanyaspor ile temasa geçerek pazarlıklara start vermesi bekleniyor.​
TAKAS FORMÜLÜ DE GÜNDEMDE
Fenerbahçe'nin sözleşmesinde 5 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi olan Yunan futbolcu için 2.5 milyon Euro teklif edeceği öğrenildi. Yönetim takas futbolcu formülünü de düşünüyor.​

Bu da aradıkları adam değil esasında. Ne yapmak nereye varmak istemektedir bu FB? Bakasetas'ın set oyununda verimli olmadığını düşünüyorum, bu özellikle kapanan takımlara karşı Alanya performanslarından net bir şekilde ortaya çıktı.

Şu adamda ne buluyorlar anlamış değilim çokmu teknik değil çokmu süratli değil çokmu iyi topa vuruyor
eh işte bu adam nasıl ofansif orta saha anlamış değilim alanın elinde patlar
Zaten hep aldıkları adamların hepsi 10 üzerinden 5 lik adamlar 7-8 lik adamlar alamadılar inşallah alırlar

Adamlar sampiyonluga veya AL icin mucadele ederken niye satsinlar? Borclari da yokmus, 2.5 milyon euro onlari uber zengin de etmez

Avrupa, bakasetas gibi topçular ile dolu.

Sıradan bir süper lig takımı için gayet yeterli ama büyük takımda iş yapmaz.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Alanyadan kaleci disinda kimseyi istemem

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Üst Alt